Team Manager aki-tuzla

Nationality
bih Bosnia and Herzegovina
Current Team
Celta Vigo
                             TRENUTNO STANJE KLUBA  148.970.000

 

                    PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 75
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 31,3
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 0,3
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 5
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 5
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 5
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 6,4
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
128,2
                       RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 18,82
2 Porez 5% 9,41
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 1
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
29,23

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Rubén Blanco 8 https://www.transfermarkt.com/ruben-blanco/profil/spieler/199321
GK / Iván Villar 0,3 https://www.transfermarkt.com/ivan-villar/profil/spieler/297194
GK / Sergio Álvarez 1,2 https://www.transfermarkt.com/sergio-alvarez/profil/spieler/45912
RB / Kevin Vázquez 0,8 https://www.transfermarkt.com/kevin-vazquez/profil/spieler/221315
RB / Hugo Mallo 7 https://www.transfermarkt.com/hugo-mallo/profil/spieler/119905
CB / Jorge Sáenz 1,6 https://www.transfermarkt.com/jorge-saenz/profil/spieler/340339
CB / Joseph Aidoo 6,5 https://www.transfermarkt.com/joseph-aidoo/profil/spieler/358250
CB / Néstor Araujo 5,5 https://www.transfermarkt.com/nestor-araujo/profil/spieler/64134
CB / Jeison Murillo 6,5 https://www.transfermarkt.com/jeison-murillo/profil/spieler/131102
LB / David Juncà 1,2 https://www.transfermarkt.com/david-junca/profil/spieler/164055
LB / Lucas Olaza 3,2 https://www.transfermarkt.com/lucas-olaza/profil/spieler/216240
DMF / Sergio Busquets 28 https://www.transfermarkt.com/sergio-busquets/profil/spieler/65230
DMF / Okay Yokuslu 6 https://www.transfermarkt.com/okay-yokuslu/profil/spieler/137616
DMF / Filip Bradaric 3,2 https://www.transfermarkt.com/filip-bradaric/profil/spieler/238486
CMF / Fran Beltrán 13,5 https://www.transfermarkt.com/fran-beltran/profil/spieler/423444
CMF / Pape Diop 1,2 https://www.transfermarkt.com/pape-diop/profil/spieler/39907
CMF / Santi Mina 14,5 https://www.transfermarkt.com/santi-mina/profil/spieler/255653
LWF / Pione Sisto 4,8 https://www.transfermarkt.com/pione-sisto/profil/spieler/252641
LWF / Denis Suárez 9,5 https://www.transfermarkt.com/denis-suarez/profil/spieler/165007
AMF / Rafinha 9,5 https://www.transfermarkt.com/rafinha/profil/spieler/129473
RWF / Brais Méndez 12 https://www.transfermarkt.com/brais-mendez/profil/spieler/309110
SS / Thomas Müller 25,5 https://www.transfermarkt.com/thomas-muller/profil/spieler/58358
CF / Gabriel Fernández 2,4 https://www.transfermarkt.com/gabriel-fernandez/profil/spieler/259930
CF / Fedor Smolov 7 https://www.transfermarkt.com/fedor-smolov/profil/spieler/50355
UKUPNA VREDNOST  178,9 178.900.000