Team Manager AlexJ980

Nationality
srb Serbia
Current Team
Lille
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  153.042.500

 

                      PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 90
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 9,6
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,05
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 18
8 Pobeda u kupu 1,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 3,2
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
123,05
                       RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 35,452
2 Porez 5% 17,726
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 3
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
56,178

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Leo Jardim 3,2 https://www.transfermarkt.com/leo-jardim/profil/spieler/288415
GK / Mike Maignan 17,5 https://www.transfermarkt.com/mike-maignan/profil/spieler/182906
RB / Jérémy Pied 2 https://www.transfermarkt.com/jeremy-pied/profil/spieler/60583
CB / Saad Agouzoul 0,475 https://www.transfermarkt.com/saad-agouzoul/profil/spieler/556865
CB / Gabriel Magalhães 17,5 https://www.transfermarkt.com/gabriel-magalhaes/profil/spieler/435338
CB / Antonio Rüdiger 40 https://www.transfermarkt.com/antonio-rudiger/profil/spieler/86202
CB / Tiago Djaló 4,5 https://www.transfermarkt.com/tiago-djalo/profil/spieler/420465
CB / Mehmet Zeki Çelik 16 https://www.transfermarkt.com/zeki-celik/profil/spieler/251075
CB / Abdou Diallo 28 https://www.transfermarkt.com/abdou-diallo/profil/spieler/229005
LB / Domagoj Bradaric 5,8 https://www.transfermarkt.com/domagoj-bradaric/profil/spieler/357796
LB / Reinildo Mandava 2,4 https://www.transfermarkt.com/reinildo-mandava/profil/spieler/240692
DMF / Dmitri Barinov 10 https://www.transfermarkt.com/dmitri-barinov/profil/spieler/263905
DMF / Joris Chotard 6,3 https://www.transfermarkt.com/joris-chotard/profil/spieler/624037
DMF / Boubakary Soumaré 24,5 https://www.transfermarkt.com/boubakary-soumare/profil/spieler/344605
CMF / Rodrigo Bentancur 40 https://www.transfermarkt.com/rodrigo-bentancur/profil/spieler/354362
CMF / Renato Sanches 16
CMF / Benjamin André 8
AMF / Yusuf Yazici 13
AMF / Jonathan Ikoné 36
CF / Dusan Vlahovic 16
CF / Timothy Weah 7,2
CF / Virgiliu Postolachi 0,15
CF / Victor Osimhen 27
CF / Loïc Rémy 2
UKUPNA VREDNOST 343,525 343.525.000