Team Manager amel_cavkic11

Nationality
bih Bosnia and Herzegovina
Current Team
Betis
                             TRENUTNO STANJE KLUBA  119.990.000

 

                        PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 119
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 18,8
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,95
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 2,5
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 19
8 Pobeda u kupu 0,6
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 10,9
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
172,75
                  RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 43,41
2 Porez 5% 21,705
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 2
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
67,115

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / A.Onana 36 https://www.transfermarkt.com/andre-onana/profil/spieler/234509
GK / Joel Robles 6 https://www.transfermarkt.com/joel-robles/profil/spieler/101118
CB / Bartra 17,5 https://www.transfermarkt.com/marc-bartra/profil/spieler/99922
CB / A. Mandi 16 https://www.transfermarkt.com/aissa-mandi/profil/spieler/80293
CB / Sidnei 8 https://www.transfermarkt.com/sidnei/profil/spieler/27374
CB / Eder Militao 36 https://www.transfermarkt.com/eder-militao/profil/spieler/401530
LB / T. Hernandez 32 https://www.transfermarkt.com/theo-hernandez/profil/spieler/339808
LB / Alex Moreno 5,5 https://www.transfermarkt.com/alex-moreno/profil/spieler/193098
RB / Emerson 18 https://www.transfermarkt.com/emerson/profil/spieler/476344
RB / Malcuit 12 https://www.transfermarkt.com/kevin-malcuit/profil/spieler/126711
DMF / William 16 https://www.transfermarkt.com/william-carvalho/profil/spieler/100131
DMF / Javi Garcia 1,6 https://www.transfermarkt.com/javi-garcia/profil/spieler/36350
CMF / Serdar 20 https://www.transfermarkt.com/suat-serdar/profil/spieler/261905
CMF / A. Guardado 3,2 https://www.transfermarkt.com/andres-guardado/profil/spieler/20506
CMF / W. Kaptoum 2,4 https://www.transfermarkt.com/wilfrid-kaptoum/profil/spieler/256120
RWF / Matondo 8 https://www.transfermarkt.com/rabbi-matondo/profil/spieler/404384
RWF / Joaguin 1,6 https://www.transfermarkt.com/joaquin/profil/spieler/7663
LWF / J. Kluivert 22,5 https://www.transfermarkt.com/justin-kluivert/profil/spieler/330659
LWF / Hakan Calhanoglu 14,5 https://www.transfermarkt.com/hakan-calhanoglu/profil/spieler/126414
AMF / Nabil Fekir 32 https://www.transfermarkt.com/nabil-fekir/profil/spieler/203496
AMF / J. Carrascal 2,7 https://www.transfermarkt.com/jorge-carrascal/profil/spieler/354145
CF / Piatek 21,5 https://www.transfermarkt.com/krzysztof-piatek/profil/spieler/327757
CF / Carlos Bacca 2,4 https://www.transfermarkt.com/carlos-bacca/profil/spieler/119235
RWF / David Neres 36 https://www.transfermarkt.com/david-neres/profil/spieler/469822
CF / K.P. Boateng 3,2 https://www.transfermarkt.com/kevin-prince-boateng/profil/spieler/16922
UKUPNA VREDNOST 374,6 374.600.000