Team Manager antair48

Current Team
Lokomotiv Moscow
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  60.563.000

 

                    PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 46
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 3,1
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,5
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 6,8
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0,4
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
58
                      RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 19,625
2 Porez 5% 9,812
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 3
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
32,437

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Anton Kochenkov 0,55 https://www.transfermarkt.com/anton-kochenkov/profil/spieler/70220
GK / Nikita Medvedev 0,4 https://www.transfermarkt.com/nikita-medvedev/profil/spieler/296513
GK / Guilherme 2 https://www.transfermarkt.com/guilherme/profil/spieler/55369
RB / Dmitri Zhivoglyadov 2,2 https://www.transfermarkt.com/dmitri-zhivoglyadov/profil/spieler/178335
RB / Vladislav Ignatjev 2 https://www.transfermarkt.com/vladislav-ignatjev/profil/spieler/51897
CB / Roger Ibanez 1,8 https://www.transfermarkt.com/roger-ibanez/profil/spieler/524481
CB / Murilo Cerqueira 2,4 https://www.transfermarkt.com/murilo-cerqueira/profil/spieler/458710
CB / Vedran Corluka 2 https://www.transfermarkt.com/vedran-corluka/profil/spieler/34393
CB / Ciaran Clark 4,8 https://www.transfermarkt.com/ciaran-clark/profil/spieler/98240
LB / Bryan Idowu 0,95 https://www.transfermarkt.com/bryan-idowu/profil/spieler/178957
LB / Mikhail Lysov 1,3 https://www.transfermarkt.com/mikhail-lysov/profil/spieler/289590
LB / Maciej Rybus 2,4 https://www.transfermarkt.com/maciej-rybus/profil/spieler/59597
DMF / Grzegorz Krychowiak 16 https://www.transfermarkt.com/grzegorz-krychowiak/profil/spieler/45184
CMF / Aleksandr Kolomeytsev 0,65 https://www.transfermarkt.com/aleksandr-kolomeytsev/profil/spieler/65966
AMF / Joao Mario 14,5 https://www.transfermarkt.com/joao-mario/profil/spieler/149729
AMF / Anton Miranchuk 13 https://www.transfermarkt.com/anton-miranchuk/profil/spieler/255451
AMF / Aleksey Miranchuk 14,5 https://www.transfermarkt.com/aleksey-miranchuk/profil/spieler/255450
RWF / Rifat Zhemaletdinov 2,8 https://www.transfermarkt.com/rifat-zhemaletdinov/profil/spieler/267383
SS / Ante Rebic 24 https://www.transfermarkt.com/ante-rebic/profil/spieler/187587
CF / Luka Djordjevic 2,8 https://www.transfermarkt.com/luka-djordjevic/profil/spieler/188338
CF / Éder 1,2 https://www.transfermarkt.com/eder/profil/spieler/84481
CF / Musa Barrow 11 https://www.transfermarkt.com/musa-barrow/profil/spieler/486624
CF / Robert Lewandowski 56 https://www.transfermarkt.com/robert-lewandowski/profil/spieler/38253
179,25