Team Manager arnoubavo

Nationality
srb Serbia
Current Team
Shakhtar D.
                           TRENUTNO STANJE KLUBA  215.111.000

 

                        PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 65
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 1
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 0,6
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 6
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 1,2
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
74
                      RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 18,235
2 Porez 5% 9,117
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 3
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 8
38,352

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / David Soria 14,5 https://www.transfermarkt.com/david-soria/profil/spieler/226012
GK / Andriy Pyatov 1,6 https://www.transfermarkt.com/andriy-pyatov/profil/spieler/39996
GK / Oleksiy Shevchenko 0,95 https://www.transfermarkt.com/oleksiy-shevchenko/profil/spieler/136537
RB / Jonjoe Kenny 9,5 https://www.transfermarkt.com/jonjoe-kenny/profil/spieler/258883
RB / Sergiy Bolbat 2,4 https://www.transfermarkt.com/sergiy-bolbat/profil/spieler/264063
RB / Bogdan Butko 1,2 https://www.transfermarkt.com/bogdan-butko/profil/spieler/94922
CB / Sergiy Kryvtsov 4 https://www.transfermarkt.com/sergiy-kryvtsov/profil/spieler/74089
CB / Valeriy Bondar 1,6 https://www.transfermarkt.com/valeriy-bondar/profil/spieler/396394
CB / Davit Khocholava 3,2 https://www.transfermarkt.com/davit-khocholava/profil/spieler/165825
CB / Mykola Matvienko 4 https://www.transfermarkt.com/mykola-matvienko/profil/spieler/289059
LB / Ismaily 15 https://www.transfermarkt.com/ismaily/profil/spieler/124028
DMF / Taras Stepanenko 8 https://www.transfermarkt.com/taras-stepanenko/profil/spieler/59970
CMF / Marcos Antônio 4 https://www.transfermarkt.com/marcos-antonio/profil/spieler/468301
CMF / Maycon 4,8 https://www.transfermarkt.com/maycon/profil/spieler/421935
CMF / Alan Patrick 4,8 https://www.transfermarkt.com/alan-patrick/profil/spieler/104505
LWF / Taison 9,5 https://www.transfermarkt.com/taison/profil/spieler/76028
LWF / Yevgen Konoplyanka 4,8 https://www.transfermarkt.com/yevgen-konoplyanka/profil/spieler/58949
AMF / Donny Van De Beek 44 https://www.transfermarkt.com/donny-van-de-beek/profil/spieler/288255
AMF / Raul Garcia 6 https://www.transfermarkt.com/raul-garcia/profil/spieler/34601
AMF / Viktor Kovalenko 4,8 https://www.transfermarkt.com/viktor-kovalenko/profil/spieler/203842
AMF / Dentinho 1,2 https://www.transfermarkt.com/dentinho/profil/spieler/52787
RWF / Danylo Sikan 1,8 https://www.transfermarkt.com/danylo-sikan/profil/spieler/417228
RWF / Marquinhos Cipriano 0,9 https://www.transfermarkt.com/marquinhos-cipriano/profil/spieler/569805
RWF / Marlos 8 https://www.transfermarkt.com/marlos/profil/spieler/68778
RWF / Manor Solomon 5,8 https://www.transfermarkt.com/manor-solomon/profil/spieler/396638
CF / Haris Seferovic 12 https://www.transfermarkt.com/haris-seferovic/profil/spieler/109256
CF / Junior Moraes 4 https://www.transfermarkt.com/junior-moraes/profil/spieler/52915
UKUPNA VREDNOST  182,35 182.350.000