Team Manager boba98veljkovic

Nationality
srb Serbia
Current Team
Internacional
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  103.351.000

 

                   PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 63
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 11,7
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,05
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 6,8
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
82,75
                  RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 13,932
2 Porez 5% 6,967
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 1,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
22,399

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Marcelo Lomba 1,4 https://www.transfermarkt.com/marcelo-lomba/profil/spieler/53015
GK / Danilo Fernandes 0,8 https://www.transfermarkt.com/danilo-fernandes/profil/spieler/99439
RB / Bruno Fuchs 1,8 https://www.transfermarkt.com/bruno-fuchs/profil/spieler/563692
RB / Zeca 1,4 https://www.transfermarkt.com/zeca/profil/spieler/325196
CB / Emerson Santos 0,8 https://www.transfermarkt.com/emerson-santos/profil/spieler/382171
CB / Víctor Cuesta 3,2 https://www.transfermarkt.com/victor-cuesta/profil/spieler/104326
CB / Rodrigo Moledo 1,5 https://www.transfermarkt.com/rodrigo-moledo/profil/spieler/119434
LB / Natanael 2,4 https://www.transfermarkt.com/natanael/profil/spieler/322588
LB / Uendel 1,1 https://www.transfermarkt.com/uendel/profil/spieler/74747
DMF / Jorginho 52 https://www.transfermarkt.com/jorginho/profil/spieler/102017
DMF / Rodrigo Dourado 4 https://www.transfermarkt.com/rodrigo-dourado/profil/spieler/181780
DMF / Bruno Silva 0,8 https://www.transfermarkt.com/bruno-silva/profil/spieler/75131
DMF / Rithely 1,3 https://www.transfermarkt.com/rithely/profil/spieler/128932
DMF / Rodrigo Lindoso 2 https://www.transfermarkt.com/rodrigo-lindoso/profil/spieler/186922
CMF / Nonato 2,7 https://www.transfermarkt.com/nonato/profil/spieler/546172
CMF / Matheus Galdezani 0,9 https://www.transfermarkt.com/matheus-galdezani/profil/spieler/378975
CMF / Patrick 3,2 https://www.transfermarkt.com/patrick/profil/spieler/333159
CMF / Edenilson 2,4 https://www.transfermarkt.com/edenilson/profil/spieler/169052
LWF / Julian Brandt 40 https://www.transfermarkt.com/julian-brandt/profil/spieler/187492
AMF / Martín Sarrafiore 0,725 https://www.transfermarkt.com/martin-sarrafiore/profil/spieler/505002
AMF / Andrés D’Alessandro 0,6 https://www.transfermarkt.com/andres-dalessandro/profil/spieler/3445
RWF / Wellington Silva 0,65 https://www.transfermarkt.com/wellington-silva/profil/spieler/121990
RWF / William Pottker 1,7 https://www.transfermarkt.com/william-pottker/profil/spieler/199472
SS / Rafael Sóbis 0,95 https://www.transfermarkt.com/rafael-sobis/profil/spieler/27376
CF / Nicolás López 4 https://www.transfermarkt.com/nicolas-lopez/profil/spieler/185593
CF / Paolo Guerrero 1,8 https://www.transfermarkt.com/paolo-guerrero/profil/spieler/2989
134,125