Team Manager BOY-FROM-SERBIA

Nationality
srb Serbia
Current Team
Watford
                           TRENUTNO STANJE KLUBA  209.588.000

 

                       PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 88
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 13,4
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,2
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 5
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 7,5
8 Pobeda u kupu 0,6
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 8,4
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 5
129,1
                       RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 25,665
2 Porez 5% 12,832
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 1
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 2
41,497

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Ben Foster 1,2 https://www.transfermarkt.com/ben-foster/profil/spieler/13572
GK / Heurelho Gomes 0,4 https://www.transfermarkt.com/heurelho-gomes/profil/spieler/19059
RB / Kiko Femenia 4,8 https://www.transfermarkt.com/kiko-femenia/profil/spieler/76467
RB / Daryl Janmaat 4 https://www.transfermarkt.com/daryl-janmaat/profil/spieler/60744
CB / Craig Cathcart 4 https://www.transfermarkt.com/craig-cathcart/profil/spieler/59606
CB / Adrian Mariappa 1,6 https://www.transfermarkt.com/adrian-mariappa/profil/spieler/38145
CB / Sebastian Prödl 1,2 https://www.transfermarkt.com/sebastian-prodl/profil/spieler/37981
CB / Christian Kabasele 6,5 https://www.transfermarkt.com/christian-kabasele/profil/spieler/81512
CB / Craig Dawson 4,8 https://www.transfermarkt.com/craig-dawson/profil/spieler/121477
CB / Ozan Kabak 29 https://www.transfermarkt.com/ozan-kabak/profil/spieler/361260
CB / Matthias Ginter 28 https://www.transfermarkt.com/matthias-ginter/profil/spieler/124502
LB / Marvin Zeegelaar 1,2 https://www.transfermarkt.com/marvin-zeegelaar/profil/spieler/92899
LB / Adam Masina 5,5 https://www.transfermarkt.com/adam-masina/profil/spieler/286949
DMF / Étienne Capoue 5,2 https://www.transfermarkt.com/etienne-capoue/profil/spieler/63494
DMF / Nathaniel Chalobah 4,8 https://www.transfermarkt.com/nathaniel-chalobah/profil/spieler/128900
DMF / Lucas Tousart 16 https://www.transfermarkt.com/lucas-tousart/profil/spieler/353948
CMF / Tom Dele-Bashiru 0,45 https://www.transfermarkt.com/tom-dele-bashiru/profil/spieler/346472
CMF / Nassim Boujellab 0,9 https://www.transfermarkt.com/nassim-boujellab/profil/spieler/346332
CMF / Abdoulaye Doucouré 20 https://www.transfermarkt.com/abdoulaye-doucoure/profil/spieler/127187
CMF / Tom Cleverley 4,8 https://www.transfermarkt.com/tom-cleverley/profil/spieler/73484
LWF / Gerard Deulofeu 20 https://www.transfermarkt.com/gerard-deulofeu/profil/spieler/129476
AMF / Ross Barkley 21,5 https://www.transfermarkt.com/ross-barkley/profil/spieler/131978
CF / Marko Arnautovic 16 https://www.transfermarkt.com/marko-arnautovic/profil/spieler/41384
CF / Isaac Success 3,2 https://www.transfermarkt.com/isaac-success/profil/spieler/295331
CF / Danny Welbeck 5,5 https://www.transfermarkt.com/danny-welbeck/profil/spieler/67063
CF / Troy Deeney 6,5 https://www.transfermarkt.com/troy-deeney/profil/spieler/65477
LMF / Miguel Almirón 16 https://www.transfermarkt.com/miguel-almiron/profil/spieler/272999
LMF / Roberto Pereyra 9 https://www.transfermarkt.com/roberto-pereyra/profil/spieler/112302
RMF / Will Hughes 14,5 https://www.transfermarkt.com/will-hughes/profil/spieler/207014
UKUPNA VREDNOST 256,55 256.550.000