Team Manager cikazubo

Nationality
bih Bosnia and Herzegovina
Current Team
Boca J.
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  193.130.500

 

                      PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 75
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 12,6
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,2
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 14
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 8,9
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
111,9
                       RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 24,825
2 Porez 5% 12,412
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 1
4 Zuti karton ( 500 000 ) 4,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
42,737

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Marcos Díaz 1 https://www.transfermarkt.com/marcos-diaz/profil/spieler/56006
GK / Esteban Andrada 8 https://www.transfermarkt.com/esteban-andrada/profil/spieler/105888
RB / Marcelo Weigandt 1,3 https://www.transfermarkt.com/marcelo-weigandt/profil/spieler/491690
RB / Nahuel Molina 2 https://www.transfermarkt.com/nahuel-molina/profil/spieler/424042
RB / Leonardo Jara 2 https://www.transfermarkt.com/leonardo-jara/profil/spieler/116163
RB / Julio Buffarini 1,6 https://www.transfermarkt.com/julio-buffarini/profil/spieler/89281
CB / Júnior Alonso 2,4 https://www.transfermarkt.com/junior-alonso/profil/spieler/273000
CB / Carlos Zambrano 0,8 https://www.transfermarkt.com/carlos-zambrano/profil/spieler/53533
CB / Lisandro López 2,8 https://www.transfermarkt.com/lisandro-lopez/profil/spieler/125019
CB / Carlos Izquierdoz 2,4 https://www.transfermarkt.com/carlos-izquierdoz/profil/spieler/116968
CB / José Giménez 56 https://www.transfermarkt.com/jose-gimenez/profil/spieler/250845
LB / Emmanuel Mas 2 https://www.transfermarkt.com/emmanuel-mas/profil/spieler/77153
LB / Frank Fabra 3,2 https://www.transfermarkt.com/frank-fabra/profil/spieler/156561
DMF / Sebastián Pérez 0,65 https://www.transfermarkt.com/sebastian-perez/profil/spieler/182108
DMF / Iván Marcone 5,2 https://www.transfermarkt.com/ivan-marcone/profil/spieler/90451
DMF / Jorman Campuzano 2 https://www.transfermarkt.com/jorman-campuzano/profil/spieler/459467
CMF / Michal Sadilek 3,2 https://www.transfermarkt.com/michal-sadilek/profil/spieler/321204
CMF / Nicolás Capaldo 2,3 https://www.transfermarkt.com/nicolas-capaldo/profil/spieler/649672
CMF / Agustín Almendra 11 https://www.transfermarkt.com/agustin-almendra/profil/spieler/491698
CMF / Joan Jordán 14,5 https://www.transfermarkt.com/joan-jordan/profil/spieler/263727
CMF / Georginio Wijnaldum 40 https://www.transfermarkt.com/georginio-wijnaldum/profil/spieler/49499
CMF / Pol Fernández 2,8 https://www.transfermarkt.com/pol-fernandez/profil/spieler/220647
AMF / Emanuel Reynoso 6 https://www.transfermarkt.com/emanuel-reynoso/profil/spieler/439626
RWF / Eduardo Salvio 6,5 https://www.transfermarkt.com/eduardo-salvio/profil/spieler/84535
SS / Agustín Obando 3,2 https://www.transfermarkt.com/agustin-obando/profil/spieler/491706
SS / Mauro Zárate 2 https://www.transfermarkt.com/mauro-zarate/profil/spieler/26456
SS / Carlos Tevez 0,8 https://www.transfermarkt.com/carlos-tevez/profil/spieler/4276
CF / Ciro Immobile 40 https://www.transfermarkt.com/ciro-immobile/profil/spieler/105521
CF / Jan Hurtado 6,3 https://www.transfermarkt.com/jan-hurtado/profil/spieler/459115
CF / Ramón Ábila 4,8 https://www.transfermarkt.com/ramon-abila/profil/spieler/88049
CF / Franco Soldano 2 https://www.transfermarkt.com/franco-soldano/profil/spieler/358212
UKUPNA VREDNOST 238,75 238.750.00