Team Manager DackeD3

Nationality
srb Serbia
Current Team
Torino
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  205.580.000

 

                    PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 113
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 15,8
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 0,9
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 17
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
146,9
                       RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 32,7
2 Porez 5% 16,35
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 4
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
53,05

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Sirigu 6,5 https://www.transfermarkt.com/salvatore-sirigu/profil/spieler/25508
GK / Ujkani 0,2 https://www.transfermarkt.com/samir-ujkani/profil/spieler/42744
GK / Rosati 0,2 https://www.transfermarkt.com/antonio-rosati/profil/spieler/6442
CB / Izzo 16 https://www.transfermarkt.com/armando-izzo/profil/spieler/32113
CB / N. N’Koulou 11 https://www.transfermarkt.com/nicolas-nkoulou/profil/spieler/60577
CB / Lyanco 6,5 https://www.transfermarkt.com/lyanco/profil/spieler/379807
CB / Bonifazi 4 https://www.transfermarkt.com/kevin-bonifazi/profil/spieler/247377
CB / Djidji 3,2 https://www.transfermarkt.com/koffi-djidji/profil/spieler/183031
LB / Ansaldi 4 https://www.transfermarkt.com/cristian-ansaldi/profil/spieler/55854
DMF / Luka Milivojevic 20 https://www.transfermarkt.com/luka-milivojevic/profil/spieler/74300
DMF / T. Rincón 5,5 https://www.transfermarkt.com/tomas-rincon/profil/spieler/75942
CMF / Ruslan Malinovskyi 11 https://www.transfermarkt.com/ruslan-malinovskyi/profil/spieler/207877
CMF / S. Meïté 7 https://www.transfermarkt.com/soualiho-meite/profil/spieler/164913
RWF / S. Edera 0,8 https://www.transfermarkt.com/simone-edera/profil/spieler/340070
LMF / D. Laxalt 5,5 https://www.transfermarkt.com/diego-laxalt/profil/spieler/230552
RMF / James Forrest 6 https://www.transfermarkt.com/james-forrest/profil/spieler/84992
LWF / Christian Pulisic 54 https://www.transfermarkt.com/christian-pulisic/profil/spieler/315779
LMF / Cristian Tello 4,8 https://www.transfermarkt.com/cristian-tello/profil/spieler/141834
LWF / A. Berenguer 4,8 https://www.transfermarkt.com/alex-berenguer/profil/spieler/338425
AMF / M. Meza 8 https://www.transfermarkt.com/maximiliano-meza/profil/spieler/282476
AMF / Josip Ilicic 17,5 https://www.transfermarkt.com/josip-ilicic/profil/spieler/80351
SS / Lorenzo Insigne 48 https://www.transfermarkt.com/lorenzo-insigne/profil/spieler/133964
CF / A. Belotti 32 https://www.transfermarkt.com/andrea-belotti/profil/spieler/167727
CF / G.Bale 32 https://www.transfermarkt.com/gareth-bale/profil/spieler/39381
CF / Zaza 7 https://www.transfermarkt.com/simone-zaza/profil/spieler/96828
UKUPNA VREDNOST 315,5 315.500.000