Team Manager Daki1986Petrovic

Nationality
srb Serbia
Current Team
River Plate
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  141.395.500

 

                        PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 91
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 14,8
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,5
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 18
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 4,8
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
130,3
                        RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 21,055
2 Porez 5% 10,527
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 2
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 2
35,582

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Germán Lux 0,25 https://www.transfermarkt.com/german-lux/profil/spieler/19979
GK / Enrique Bologna 0,15 https://www.transfermarkt.com/enrique-bologna/profil/spieler/30753
GK / Franco Armani 6 https://www.transfermarkt.com/franco-armani/profil/spieler/119634
RB / Kyle Walker 40 https://www.transfermarkt.com/kyle-walker/profil/spieler/95424
RB / Gonzalo Montiel 8 https://www.transfermarkt.com/gonzalo-montiel/profil/spieler/402733
CB / Paulo Díaz 4,8 https://www.transfermarkt.com/paulo-diaz/profil/spieler/271478
CB / Javier Pinola 0,8 https://www.transfermarkt.com/javier-pinola/profil/spieler/7358
CB / Robert Rojas 2,2 https://www.transfermarkt.com/robert-rojas/profil/spieler/527494
CB / Lucas Martinez Quarta 10 https://www.transfermarkt.com/lucas-martinez-quarta/profil/spieler/373373
LB / Fabrizio Angileri 2,4 https://www.transfermarkt.com/fabrizio-angileri/profil/spieler/268506
LB / Milton Casco 2,4 https://www.transfermarkt.com/milton-casco/profil/spieler/115183
DMF / Iván Rossi 0,65 https://www.transfermarkt.com/ivan-rossi/profil/spieler/267433
CMF / Santiago Sosa 6,7 https://www.transfermarkt.com/santiago-sosa/profil/spieler/576026
CMF / Ignacio Fernández 6,5 https://www.transfermarkt.com/ignacio-fernandez/profil/spieler/50669
CMF / Enzo Pérez 2 https://www.transfermarkt.com/enzo-perez/profil/spieler/56066
LWF / Éverton 28 https://www.transfermarkt.com/everton/profil/spieler/321239
AMF / Cristian Ferreira 9 https://www.transfermarkt.com/cristian-ferreira/profil/spieler/548468
AMF / Juan Fernando Quintero 8 https://www.transfermarkt.com/juan-fernando-quintero/profil/spieler/122582
AMF / Nicolás De La Cruz 12 https://www.transfermarkt.com/nicolas-de-la-cruz/profil/spieler/397458
RWF / Ángel Di María 32 https://www.transfermarkt.com/angel-di-maria/profil/spieler/45320
SS / Julián Álvarez 9 https://www.transfermarkt.com/julian-alvarez/profil/spieler/576024
SS / Benjamín Rollheiser 0,9 https://www.transfermarkt.com/benjamin-rollheiser/profil/spieler/491704
SS / Matías Suárez 2,8 https://www.transfermarkt.com/matias-suarez/profil/spieler/66660
CF / Ignacio Scocco 1,2 https://www.transfermarkt.com/ignacio-scocco/profil/spieler/51088
CF / Lucas Pratto 2,4 https://www.transfermarkt.com/lucas-pratto/profil/spieler/59596
CF / Santos Borré 10 https://www.transfermarkt.com/santos-borre/profil/spieler/323831
UKUPNA VREDNOST 208,15 208.150.000