Team Manager disE_7

Nationality
bih Bosnia and Herzegovina
Current Team
Celtic
                             TRENUTNO STANJE KLUBA  50.273.000

 

                 PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 57
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 12,9
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,65
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 10,8
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0,4
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
82,95
                       RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 14,785
2 Porez 5% 7,392
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 5,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
27,677

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Fraser Forster 6,5 https://www.transfermarkt.com/fraser-forster/profil/spieler/52570
GK / Scott Bain 0,6 https://www.transfermarkt.com/scott-bain/profil/spieler/85627
RB / Moritz Bauer 1,6 https://www.transfermarkt.com/moritz-bauer/profil/spieler/159692
RB / Jeremie Frimpong 1,3 https://www.transfermarkt.com/jeremie-frimpong/profil/spieler/484547
RB / Hatem Abd Elhamed 0,725 https://www.transfermarkt.com/hatem-abd-elhamed/profil/spieler/176990
CB / Jérôme Boateng 12 https://www.transfermarkt.com/jerome-boateng/profil/spieler/26485
CB / Jozo Simunovic 2,5 https://www.transfermarkt.com/jozo-simunovic/profil/spieler/131327
CB / Kristoffer Ajer 2,7 https://www.transfermarkt.com/kristoffer-ajer/profil/spieler/328658
CB / Christopher Jullien 5,2 https://www.transfermarkt.com/christopher-jullien/profil/spieler/201737
LB / Boli Bolingoli 2,4 https://www.transfermarkt.com/boli-bolingoli/profil/spieler/168156
DMF / Nir Bitton 1,2 https://www.transfermarkt.com/nir-bitton/profil/spieler/129788
CMF / Olivier Ntcham 4 https://www.transfermarkt.com/olivier-ntcham/profil/spieler/224088
CMF / Callum McGregor 4 https://www.transfermarkt.com/callum-mcgregor/profil/spieler/120977
CMF / Scott Brown 1,6 https://www.transfermarkt.com/scott-brown/profil/spieler/12688
LWF / Mohamed Elyounoussi 9,5 https://www.transfermarkt.com/mohamed-elyounoussi/profil/spieler/186644
AMF / Ryan Christie 4,8 https://www.transfermarkt.com/ryan-christie/profil/spieler/188077
AMF / Tom Rogic 2 https://www.transfermarkt.com/tom-rogic/profil/spieler/213672
AMF / Philippe Coutinho 56 https://www.transfermarkt.com/philippe-coutinho/profil/spieler/80444
RWF / Maryan Shved 1,2 https://www.transfermarkt.com/maryan-shved/profil/spieler/359247
SS / Max Kruse 8,5 https://www.transfermarkt.com/max-kruse/profil/spieler/36182
CF / Vakoun Issouf Bayo 0,525 https://www.transfermarkt.com/vakoun-issouf-bayo/profil/spieler/375877
CF / Odsonne Edouard 13,5 https://www.transfermarkt.com/odsonne-edouard/profil/spieler/344152
CF / Leigh Griffiths 1,6 https://www.transfermarkt.com/leigh-griffiths/profil/spieler/45611
LMF / Jonny Haye 0,6 https://www.transfermarkt.com/jonny-hayes/profil/spieler/52380
RMF / Daniel Arzani 0,9 https://www.transfermarkt.com/daniel-arzani/profil/spieler/399997
UKUPNA VREDNOST  145,45 145.450.000