Team Manager Djani-Elvis

Nationality
bih Bosnia and Herzegovina
Current Team
Sevilla
                           TRENUTNO STANJE KLUBA  85.370.000

 

                        PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 69
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 8,3
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,5
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 7
8 Pobeda u kupu 0,6
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
86,4
                      RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 43,26
2 Porez 5% 21,63
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 1,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
66,39

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Yassine Bounou 4 https://www.transfermarkt.com/bono/profil/spieler/207834
GK / Tomas Vaclik 14,5 https://www.transfermarkt.com/tomas-vaclik/profil/spieler/64000
RB / Jesús Navas 3,2 https://www.transfermarkt.com/jesus-navas/profil/spieler/15956
CB / Daniel Carrico 2 https://www.transfermarkt.com/daniel-carrico/profil/spieler/37712
CB / Sergi Gómez 4 https://www.transfermarkt.com/sergi-gomez/profil/spieler/92947
CB / Jules Koundé 22,5 https://www.transfermarkt.com/jules-kounde/profil/spieler/411975
CB / Aymeric Laporte 60 https://www.transfermarkt.com/aymeric-laporte/profil/spieler/176553
LB / Sergio Reguilón 20 https://www.transfermarkt.com/sergio-reguilon/profil/spieler/282429
DMF / Fernando 8 https://www.transfermarkt.com/fernando/profil/spieler/51174
DMF / Milan Badelj 2,4 https://www.transfermarkt.com/milan-badelj/profil/spieler/40633
CMF / Éver Banega 7 https://www.transfermarkt.com/ever-banega/profil/spieler/12249
LWF / Ryan Babel 2 https://www.transfermarkt.com/ryan-babel/profil/spieler/16135
LWF / Richarlison 52 https://www.transfermarkt.com/richarlison/profil/spieler/378710
LWF / Lucas Ocampos 32 https://www.transfermarkt.com/lucas-ocampos/profil/spieler/189441
AMF / Franco Vázquez 9,5 https://www.transfermarkt.com/franco-vazquez/profil/spieler/76163
RWF / Riyad Mahrez 48
RWF / Serge Gnabry 72
CF / Luuk De Jong 9,5
CF / Iago Aspas 16
UKUPNA VREDNOST 388,6 388.600.000