Team Manager djile_ldn

Nationality
srb Serbia
Current Team
Sociedad
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  26.361.000

 

                        PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 96
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 11,5
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,35
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 20
8 Pobeda u kupu 3
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
131,85
                     RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 47,125
2 Porez 5% 23,562
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 3
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 2
75,687

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Alex Remiro 12 https://www.transfermarkt.com/alex-remiro/profil/spieler/212862
GK / Moya 1,2 https://www.transfermarkt.com/miguel-angel-moya/profil/spieler/26065
CB / Llorente 20 https://www.transfermarkt.com/diego-llorente/profil/spieler/246291
CB / Mateo Musacchio 9 https://www.transfermarkt.com/mateo-musacchio/profil/spieler/45653
CB / Elustondo 8 https://www.transfermarkt.com/aritz-elustondo/profil/spieler/229804
CB / M. Sagnan 2,7 https://www.transfermarkt.com/modibo-sagnan/profil/spieler/524925
CB / Aritz Arambarri 0,15 https://www.transfermarkt.com/aritz-arambarri/profil/spieler/434602
CB / Jonathan Tah 29,5 https://www.transfermarkt.com/jonathan-tah/profil/spieler/196357
LB / Ahien Munoz 4 https://www.transfermarkt.com/aihen-munoz/profil/spieler/517842
LB / Nacho Monreal 3,2 https://www.transfermarkt.com/nacho-monreal/profil/spieler/43003
RB / Zaldua 12 https://www.transfermarkt.com/joseba-zaldua/profil/spieler/197135
RB / Gorosabel 1,6 https://www.transfermarkt.com/andoni-gorosabel/profil/spieler/289255
RB / Ryan Fredericks 4 https://www.transfermarkt.com/ryan-fredericks/profil/spieler/140191
DMF / Mikel Merino 24 https://www.transfermarkt.com/mikel-merino/profil/spieler/338424
DMF / Zubeldia 24 https://www.transfermarkt.com/igor-zubeldia/profil/spieler/355628
CMF / Óliver Torres 13,5 https://www.transfermarkt.com/oliver-torres/profil/spieler/214775
CMF / Cheikhou Kouyaté 8 https://www.transfermarkt.com/cheikhou-kouyate/profil/spieler/66934
CMF/ Bruno Fernandes 48 https://www.transfermarkt.com/bruno-fernandes/profil/spieler/240306
CMF/ Guevara 6 https://www.transfermarkt.com/ander-guevara/profil/spieler/465967
CMF/ Ruben Pardo 2,4 https://www.transfermarkt.com/ruben-pardo/profil/spieler/99352
CMF/ Zurutuza 1,6 https://www.transfermarkt.com/david-zurutuza/profil/spieler/59375
LWF / Mikel Oyarzabal 48 https://www.transfermarkt.com/mikel-oyarzabal/profil/spieler/351478
LWF / Barrenetxea 9 https://www.transfermarkt.com/ander-barrenetxea/profil/spieler/616369
RWF / A. Januzaj 9,5 https://www.transfermarkt.com/adnan-januzaj/profil/spieler/177847
AMF / M. Odegaard 45 https://www.transfermarkt.com/martin-odegaard/profil/spieler/316264
AMF / Portu 16 https://www.transfermarkt.com/portu/profil/spieler/99353
AMF / Sangalli 2,4 https://www.transfermarkt.com/luca-sangalli/profil/spieler/289286
CF / M. Depay 44 https://www.transfermarkt.com/memphis-depay/profil/spieler/167850
CF / Willian Jose 24 https://www.transfermarkt.com/willian-jose/profil/spieler/122155
CF / A. Isak 22,5 https://www.transfermarkt.com/alexander-isak/profil/spieler/349066
CF / Luiz Phellype 6,5 https://www.transfermarkt.com/luiz-phellype/profil/spieler/240578
UKUPNA VREDNOST 461,75 461.750.000