Team Manager Slobica_srbin

Nationality
srb Serbia
Current Team
Rangers
                              TRENUTNO STANJE KLUBA 65.628.000

 

                  PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 51
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 19,8
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,2
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 15,8
8 Pobeda u kupu 2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 5,5
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
95,3
                      RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 17,115
2 Porez 5% 8,557
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 1
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 22
48,672

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Wes Foderingham 0,4 https://www.transfermarkt.com/wes-foderingham/profil/spieler/61697
GK / Allan McGregor 0,6 https://www.transfermarkt.com/allan-mcgregor/profil/spieler/9422
RB / James Tavernier 4,8 https://www.transfermarkt.com/james-tavernier/profil/spieler/62094
RB / Matt Polster 0,475 https://www.transfermarkt.com/matt-polster/profil/spieler/354613
CB / Alessio Romagnoli 36 https://www.transfermarkt.com/alessio-romagnoli/profil/spieler/197747
CB / Filip Helander 1,6 https://www.transfermarkt.com/filip-helander/profil/spieler/198067
CB / George Edmundson 0,55 https://www.transfermarkt.com/george-edmundson/profil/spieler/385848
CB / Connor Goldson 4 https://www.transfermarkt.com/connor-goldson/profil/spieler/163656
CB / Kalidou Koulibaly 56 https://www.transfermarkt.com/kalidou-koulibaly/profil/spieler/93128
LB / Arthur Masuaku 6,5 https://www.transfermarkt.com/arthur-masuaku/profil/spieler/181380
LB / Borna Barisic 2,4 https://www.transfermarkt.com/borna-barisic/profil/spieler/39125
DMF / Glen Kamara 1,2 https://www.transfermarkt.com/glen-kamara/profil/spieler/242632
CMF / Nemanja Gudelj 5,5 https://www.transfermarkt.com/nemanja-gudelj/profil/spieler/74294
CMF / Ryan Jack 1,7 https://www.transfermarkt.com/ryan-jack/profil/spieler/60793
CMF / Scott Arfield 2 https://www.transfermarkt.com/scott-arfield/profil/spieler/55291
CMF / Joe Aribo 1 https://www.transfermarkt.com/joe-aribo/profil/spieler/468198
CMF / Steven Davis 1,4 https://www.transfermarkt.com/steven-davis/profil/spieler/28973
LWF / Sheyi Ojo 1,6 https://www.transfermarkt.com/sheyi-ojo/profil/spieler/236510
AMF / Ianis Hagi 4,5 https://www.transfermarkt.com/ianis-hagi/profil/spieler/282076
CF / Manolo Gabbiadini 9,5 https://www.transfermarkt.com/manolo-gabbiadini/profil/spieler/112343
CF / Jermain Defoe 1,4 https://www.transfermarkt.com/jermain-defoe/profil/spieler/3875
CF / Greg Stewart 0,6 https://www.transfermarkt.com/greg-stewart/profil/spieler/156775
CF / Alfredo Morelos 12 https://www.transfermarkt.com/alfredo-morelos/profil/spieler/338962
LMF / Jordan Jones 0,6 https://www.transfermarkt.com/jordan-jones/profil/spieler/249256
LMF / Brandon Barker 0,325 https://www.transfermarkt.com/brandon-barker/profil/spieler/214927
LMF / Ryan Kent 3,5 https://www.transfermarkt.com/ryan-kent/profil/spieler/279457
160,15