Team Manager Dzile83

Nationality
srb Serbia
Current Team
Benfica
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  84.345.000

 

                          PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 94
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 14,2
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 0,9
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 19
8 Pobeda u kupu 1,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 11,7
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
141
                        RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 56,69
2 Porez 5% 28,345
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 1
4 Zuti karton ( 500 000 ) 2
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
88,035

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Odysseas Vlachodimos 12 https://www.transfermarkt.com/odysseas-vlachodimos/profil/spieler/124419
GK / Thibaut Courtois 48 https://www.transfermarkt.com/thibaut-courtois/profil/spieler/108390
GK / Ivan Zlobin 1,2 https://www.transfermarkt.com/ivan-zlobin/profil/spieler/282654
RB / Tomas Tavares 7,2 https://www.transfermarkt.com/tomas-tavares/profil/spieler/550549
RB / Andre Almeida 6,5 https://www.transfermarkt.com/andre-almeida/profil/spieler/83466
CB / Niklas Süle 48 https://www.transfermarkt.com/niklas-sule/profil/spieler/166601
CB / Germán Conti 1,6 https://www.transfermarkt.com/german-conti/profil/spieler/284321
CB / Ferro 14,5 https://www.transfermarkt.com/ferro/profil/spieler/294321
CB / Rúben Dias 30,5 https://www.transfermarkt.com/ruben-dias/profil/spieler/258004
LB / Nuno Tavares 4,5 https://www.transfermarkt.com/nuno-tavares/profil/spieler/535955
LB / Alejandro Grimaldo 28 https://www.transfermarkt.com/alejandro-grimaldo/profil/spieler/193082
DMF / Sander Berge 20 https://www.transfermarkt.com/sander-berge/profil/spieler/333014
DMF / Florentino 18 https://www.transfermarkt.com/florentino/profil/spieler/357162
CMF / Leon Goretzka 40 https://www.transfermarkt.com/leon-goretzka/profil/spieler/153084
CMF / Adel Taarabt 4 https://www.transfermarkt.com/adel-taarabt/profil/spieler/45287
CMF / Gabriel Appelt Pires 12 https://www.transfermarkt.com/gabriel/profil/spieler/167291
CMF / Gedson Fernandes 13,5 https://www.transfermarkt.com/gedson-fernandes/profil/spieler/337800
CMF / Houssem Aouar 49,5 https://www.transfermarkt.com/houssem-aouar/profil/spieler/395693
LWF / Ismaïla Sarr 24,5 https://www.transfermarkt.com/ismaila-sarr/profil/spieler/410225
SS / Raul de Tomas 16 https://www.transfermarkt.com/raul-de-tomas/profil/spieler/162038
SS / Chiquinho 7 https://www.transfermarkt.com/chiquinho/profil/spieler/334557
SS / João Pedro Neves Filipe 9 https://www.transfermarkt.com/jota/profil/spieler/329812
CF / Carlos Vinicius 16 https://www.transfermarkt.com/carlos-vinicius/profil/spieler/525287
CF / Tammy Abraham 40 https://www.transfermarkt.com/tammy-abraham/profil/spieler/331726
LMF / Harvey Barnes 17,5 https://www.transfermarkt.com/harvey-barnes/profil/spieler/398065
LMF / Franco Cervi 8 https://www.transfermarkt.com/franco-cervi/profil/spieler/341110
LMF / Rafa Silva 24 https://www.transfermarkt.com/rafa-silva/profil/spieler/238055
RMF / Pizzi 21,5 https://www.transfermarkt.com/pizzi/profil/spieler/64339
UKUPNA VREDNOST 542,5 542.500.000