Team Manager ely0505997

Nationality
bih Bosnia and Herzegovina
Current Team
Montpellier
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  57.625.000

 

                     PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 50
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 10,9
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,5
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 11,8
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
74,4
                       RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 13,85
2 Porez 5% 6,925
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 2
27,775

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Gerónimo Rulli 8 https://www.transfermarkt.com/geronimo-rulli/profil/spieler/229604
GK / Dimitry Bertaud 0,9 https://www.transfermarkt.com/dimitry-bertaud/profil/spieler/371816
RB / Arnaud Souquet 4 https://www.transfermarkt.com/arnaud-souquet/profil/spieler/111058
CB / Joe Gomez 33,5 https://www.transfermarkt.com/joe-gomez/profil/spieler/256178
CB / Nicolas Cozza 3,6 https://www.transfermarkt.com/nicolas-cozza/profil/spieler/485965
CB / Pedro Mendes 4,8 https://www.transfermarkt.com/pedro-mendes/profil/spieler/72857
CB / Daniel Congré 0,4 https://www.transfermarkt.com/daniel-congre/profil/spieler/22386
CB / Hilton 0,1 https://www.transfermarkt.com/hilton/profil/spieler/4811
LB / Ambroise Oyongo 2,8 https://www.transfermarkt.com/ambroise-oyongo/profil/spieler/184922
DMF / Junior Sambia 2,8 https://www.transfermarkt.com/junior-sambia/profil/spieler/335147
DMF / Damien Le Tallec 3,2 https://www.transfermarkt.com/damien-le-tallec/profil/spieler/59950
CMF / Jordan Ferri 2,8 https://www.transfermarkt.com/jordan-ferri/profil/spieler/118284
CMF / Téji Savanier 9,5 https://www.transfermarkt.com/teji-savanier/profil/spieler/127156
LWF / Keagan Dolly 0,95 https://www.transfermarkt.com/keagan-dolly/profil/spieler/234006
LWF / Il-lok Yun 0,9 https://www.transfermarkt.com/il-lok-yun/profil/spieler/131480
AMF / Nikola Vlasic 17,5
AMF / Florent Mollet 7
RWF / Souleymane Camara 0,2
CF / Andy Delort 10,5
CF / Gaëtan Laborde 8
CF / Edin Dzeko 11
LMF / Mihailo Ristic 0,8
RMF / Bilal Boutobba 0,45
133,7