Team Manager Francesky4

Nationality
bih Bosnia and Herzegovina
Current Team
Galatasaray
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  129.775.500

 

                     PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 67
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 4,1
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,05
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 12
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
84,35
                      RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 16,925
2 Porez 5% 8,462
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 1,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
26,887

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Okan Kocuk 0,65 https://www.transfermarkt.com/okan-kocuk/profil/spieler/204189
GK / Fernando Muslera 4 https://www.transfermarkt.com/fernando-muslera/profil/spieler/58088
RB / Martin Linnes 1,2 https://www.transfermarkt.com/martin-linnes/profil/spieler/137582
RB / Mariano Ferreira Filho 1 https://www.transfermarkt.com/mariano/profil/spieler/54155
RB / Sener Özbayrakli 0,325 https://www.transfermarkt.com/sener-ozbayrakli/profil/spieler/169873
CB / Christian Luyindama 5,5 https://www.transfermarkt.com/christian-luyindama/profil/spieler/262793
CB / Ahmet Calik 0,4 https://www.transfermarkt.com/ahmet-calik/profil/spieler/182395
CB / Aleksandr Martynovich 2,8 https://www.transfermarkt.com/aleksandr-martynovich/profil/spieler/59352
CB / Marcão 3,2 https://www.transfermarkt.com/marcao/profil/spieler/439022
CB / Ryan Donk 0,8 https://www.transfermarkt.com/ryan-donk/profil/spieler/38414
LB / Marcelo Saracchi 9 https://www.transfermarkt.com/marcelo-saracchi/profil/spieler/373916
LB / Yuto Nagatomo 0,8 https://www.transfermarkt.com/yuto-nagatomo/profil/spieler/79522
CMF / Aleksandr Erokhin 5,2 https://www.transfermarkt.com/aleksandr-erokhin/profil/spieler/84483
CMF / Rodrigo Battaglia 5,5 https://www.transfermarkt.com/rodrigo-battaglia/profil/spieler/89297
CMF / Mehdi Bourabia 2,8 https://www.transfermarkt.com/mehdi-bourabia/profil/spieler/131731
CMF / Taylan Antalyali 0,95
CMF / Selcuk Inan 0,3
CMF / Jean Michaël Seri 9,5
CMF / Ömer Bayram 2,8
LWF / Adem Büyük 0,9
LWF / Jimmy Durmaz 1
LWF / Leon Bailey 29,5
LWF / Keita Baldé 16
AMF / Younès Belhanda 4
AMF / Emre Akbaba 2,4
RWF / Jesse Sekidika 0,725
CF / Florin Andone 3,2
CF / Moussa Dembélé 40
LMF / Henry Onyekuru 8
UKUPNA VREDNOST  162,45 162.450.000