Team Manager JuzniFront1986

Nationality
srb Serbia
Current Team
Porto
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  126.065.500

 

                    PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 72
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 14
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 0,75
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 15
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 9
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
110,95
                     RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 35,635
2 Porez 5% 17,817
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 2,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
55,952

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Augustin Marchesin 6,8 https://www.transfermarkt.com/agustin-marchesin/profil/spieler/54534
GK / Diogo Costa 4,5 https://www.transfermarkt.com/diogo-costa/profil/spieler/357153
GK / Ederson 56 https://www.transfermarkt.com/ederson/profil/spieler/238223
RB / Youcef Atal 20 https://www.transfermarkt.com/youcef-atal/profil/spieler/416108
RB / Wilson Manafá 3,2 https://www.transfermarkt.com/wilson-manafa/profil/spieler/257388
RB / Renzo Saravia 3,2 https://www.transfermarkt.com/renzo-saravia/profil/spieler/268642
RB / Jesús Corona 20 https://www.transfermarkt.com/jesus-corona/profil/spieler/125165
CB / Presnel Kimpembe 28 https://www.transfermarkt.com/presnel-kimpembe/profil/spieler/282041
CB / Diogo Leite 5,4 https://www.transfermarkt.com/diogo-leite/profil/spieler/357156
CB / Chancel Mbemba 3,2 https://www.transfermarkt.com/chancel-mbemba/profil/spieler/203348
CB / Iván Marcano 2,4 https://www.transfermarkt.com/ivan-marcano/profil/spieler/57723
CB / Pepe 0,8 https://www.transfermarkt.com/pepe/profil/spieler/14132
CB / Unai Núñez 16 https://www.transfermarkt.com/unai-nunez/profil/spieler/338285
LB / Alex Telles 32 https://www.transfermarkt.com/alex-telles/profil/spieler/255755
DMF / Mamadou Loum 4 https://www.transfermarkt.com/mamadou-loum/profil/spieler/364237
DMF / Danilo Pereira 24 https://www.transfermarkt.com/danilo-pereira/profil/spieler/141050
CMF / Bruno Costa 1,6 https://www.transfermarkt.com/bruno-costa/profil/spieler/344519
CMF / Ivan Rakitic 20 https://www.transfermarkt.com/ivan-rakitic/profil/spieler/32467
CMF / Sérgio Oliveira 4,8 https://www.transfermarkt.com/sergio-oliveira/profil/spieler/112465
CMF / Mateus Uribe 8 https://www.transfermarkt.com/mateus-uribe/profil/spieler/214538
AMF / Otávio 13,5 https://www.transfermarkt.com/otavio/profil/spieler/231289
AMF / Manuel Lanzini 16 https://www.transfermarkt.com/manuel-lanzini/profil/spieler/135853
SS / Madi Queta 0,65 https://www.transfermarkt.com/madi-queta/profil/spieler/314970
SS / Moussa Marega 19 https://www.transfermarkt.com/moussa-marega/profil/spieler/283130
CF / Vincent Aboubakar 5,5 https://www.transfermarkt.com/vincent-aboubakar/profil/spieler/147487
CF / Zé Luís 8 https://www.transfermarkt.com/ze-luis/profil/spieler/134602
LMF / Luis Diaz 9 https://www.transfermarkt.com/luis-diaz/profil/spieler/480692
LMF / Shōya Nakajima 16 https://www.transfermarkt.com/shoya-nakajima/profil/spieler/188911
UKUPNA VREDNOST 351,55 351.550.000