Team Manager kahriman000

Current Team
Nice
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  63.388.000

 

                       PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 43
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 2,6
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,2
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 6,8
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
53,8
                       RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 26,275
2 Porez 5% 13,137
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 1
4 Zuti karton ( 500 000 ) 9
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 2
51,412

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Yannis Clementia 0,95 https://www.transfermarkt.com/yannis-clementia/profil/spieler/549318
GK / Walter Benítez 8 https://www.transfermarkt.com/walter-benitez/profil/spieler/296802
RB / Patrick Burner 3,2 https://www.transfermarkt.com/patrick-burner/profil/spieler/444725
RB / Moussa Wagué 6,7 https://www.transfermarkt.com/moussa-wague/profil/spieler/364240
CB / Christophe Hérelle 5,5 https://www.transfermarkt.com/christophe-herelle/profil/spieler/170544
CB / Andy Pelmard 3,6 https://www.transfermarkt.com/andy-pelmard/profil/spieler/494236
CB / Malang Sarr 16 https://www.transfermarkt.com/malang-sarr/profil/spieler/344596
LB / Stanley Nsoki 11 https://www.transfermarkt.com/stanley-nsoki/profil/spieler/371141
LB / Riza Durmisi 2 https://www.transfermarkt.com/riza-durmisi/profil/spieler/135208
DMF / Khéphren Thuram 3,6 https://www.transfermarkt.com/khephren-thuram/profil/spieler/463618
CMF / Marcelo Brozovic 48 https://www.transfermarkt.com/marcelo-brozovic/profil/spieler/156617
CMF / Wylan Cyprien 14,5 https://www.transfermarkt.com/wylan-cyprien/profil/spieler/182889
CMF / Pierre Lees Melou 8 https://www.transfermarkt.com/pierre-lees-melou/profil/spieler/377393
CMF / Danilo Barbosa 6,5 https://www.transfermarkt.com/danilo/profil/spieler/273438
LWF / Alexis Claude-Maurice 8 https://www.transfermarkt.com/alexis-claude-maurice/profil/spieler/384593
AMF / Arnaud Lusamba 2,4
RWF / Adam Ounas 8
SS / Alexandre Lacazette 48
CF / Myziane Maolida 7,2
CF / Ignatius Ganago 3,6
CF / Kasper Dolberg 16
LMF / Robin Gosens 20
250,75