Team Manager kratos-sila

Nationality
srb Serbia
Current Team
Besiktas
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  97.170.000

 

                 PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 69
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 13,9
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 0,9
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 7,8
8 Pobeda u kupu 0,6
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
92,2
                   RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 16,287
2 Porez 5% 8,143
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 5,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
29,93

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Pietro Terracciano 0,4 https://www.transfermarkt.com/pietro-terracciano/profil/spieler/96254
GK / Utku Yuvakuran 0,3 https://www.transfermarkt.com/utku-yuvakuran/profil/spieler/342995
GK / Loris Karius 3,2 https://www.transfermarkt.com/loris-karius/profil/spieler/85864
RB / Douglas Pereira 1,2 https://www.transfermarkt.com/douglas/profil/spieler/58426
RB / Gökhan Gönül 0,45 https://www.transfermarkt.com/gokhan-gonul/profil/spieler/33793
CB / Enzo Roco 0,6 https://www.transfermarkt.com/enzo-roco/profil/spieler/186862
CB / Necip Uysal 0,675 https://www.transfermarkt.com/necip-uysal/profil/spieler/77710
CB / Víctor Ruiz 3,2 https://www.transfermarkt.com/victor-ruiz/profil/spieler/62920
CB / Domagoj Vida 6,5 https://www.transfermarkt.com/domagoj-vida/profil/spieler/46083
LB / Pedro Rebocho 1,7 https://www.transfermarkt.com/pedro-rebocho/profil/spieler/197860
LB / Caner Erkin 1,2 https://www.transfermarkt.com/caner-erkin/profil/spieler/39333
DMF / Tanguy Ndombélé 52 https://www.transfermarkt.com/tanguy-ndombele/profil/spieler/450936
DMF / Mohamed Elneny 5 https://www.transfermarkt.com/mohamed-elneny/profil/spieler/160438
CMF / Dorukhan Toköz 4,8 https://www.transfermarkt.com/dorukhan-tokoz/profil/spieler/275935
LWF / Georges-Kevin N’Koudou 3,5 https://www.transfermarkt.com/georges-kevin-nkoudou/profil/spieler/215679
LWF / Tyler Boyd 1,6 https://www.transfermarkt.com/tyler-boyd/profil/spieler/203330
AMF / Adem Ljajic 9 https://www.transfermarkt.com/adem-ljajic/profil/spieler/69374
RWF / Abdoulay Diaby 4 https://www.transfermarkt.com/abdoulay-diaby/profil/spieler/148396
CF / Güven Yalcin 3,2 https://www.transfermarkt.com/guven-yalcin/profil/spieler/341019
CF / Burak Yilmaz 1,4 https://www.transfermarkt.com/burak-yilmaz/profil/spieler/34987
CF / Aleksandr Kokorin 5,2 https://www.transfermarkt.com/aleksandr-kokorin/profil/spieler/89086
CF / Umut Nayir 0,95 https://www.transfermarkt.com/umut-nayir/profil/spieler/248271
CF / Sergio Agüero 52 https://www.transfermarkt.com/sergio-aguero/profil/spieler/26399
UKUPNA VREDNOST 162,075 162.075.000