Team Manager Laso-1984_

Nationality
srb Serbia
Current Team
Schalke 04
                             TRENUTNO STANJE KLUBA  126.065.000

 

                   PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 89
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 7,3
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,65
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 9,5
8 Pobeda u kupu 2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 9,5
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
118,95
                      RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 34,51
2 Porez 5% 17,255
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 3,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 2
57,265

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Alexander Nübel 9,5 https://www.transfermarkt.com/alexander-nubel/profil/spieler/195778
GK / Markus Schubert 1,8 https://www.transfermarkt.com/markus-schubert/profil/spieler/296741
CB / Matija Nastasic 13 https://www.transfermarkt.com/matija-nastasic/profil/spieler/143559
CB / Salif Sané 9,5 https://www.transfermarkt.com/salif-sane/profil/spieler/126534
CB / Benjamin Stambouli 9,5 https://www.transfermarkt.com/benjamin-stambouli/profil/spieler/127160
LB / Junior Firpo 20 https://www.transfermarkt.com/junior-firpo/profil/spieler/374139
LB / Bastian Oczipka 3,2 https://www.transfermarkt.com/bastian-oczipka/profil/spieler/53437
LB / David Alaba 52 https://www.transfermarkt.com/david-alaba/profil/spieler/59016
RB / L. Dubois 12 https://www.transfermarkt.com/leo-dubois/profil/spieler/236400
DMF / Omar Mascarell 11 https://www.transfermarkt.com/omar-mascarell/profil/spieler/142031
CMF / Matteo Guendouzi 40,5 https://www.transfermarkt.com/schnellsuche/ergebnis/schnellsuche?query=Matteo+Guendouzi&x=9&y=7
CMF / Nabil Bentaleb 4 https://www.transfermarkt.com/nabil-bentaleb/profil/spieler/245537
CMF / W. McKennie 20 https://www.transfermarkt.com/weston-mckennie/profil/spieler/332697
AMF / Amine harit 24 https://www.transfermarkt.com/amine-harit/profil/spieler/372711
RMF / Willian Borges da Silva 20,5 https://www.transfermarkt.com/willian/profil/spieler/52769
RMF / Jefferson Agustín Farfán 0,8 https://www.transfermarkt.com/jefferson-farfan/profil/spieler/16649
RMF / Daniel Caligiuri 4 https://www.transfermarkt.com/daniel-caligiuri/profil/spieler/38410
LMF / Benito Raman 8 https://www.transfermarkt.com/benito-raman/profil/spieler/112930
CF / Edinson Cavani 20 https://www.transfermarkt.com/edinson-cavani/profil/spieler/48280
CF / Divock Origi 16 https://www.transfermarkt.com/divock-origi/profil/spieler/148368
CF / Callum Wilson 24 https://www.transfermarkt.com/callum-wilson/profil/spieler/123682
CF / Mark Uth 6 https://www.transfermarkt.com/mark-uth/profil/spieler/112935
UKUPNA VREDNOST 329,3 329.300.000