Team Manager LEE_SENCI17

Nationality
bih Bosnia and Herzegovina
Current Team
Crystal P.
                             TRENUTNO STANJE KLUBA 156.830.000

 

                  PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 87
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 7,9
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 0,6
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 16
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0,8
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
112,5
                       RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 30,94
2 Porez 5% 15,47
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 2
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 2
50,41

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Alex Meret 28 https://www.transfermarkt.com/alex-meret/profil/spieler/240414
GK / Stephen Henderson 0,4 https://www.transfermarkt.com/stephen-henderson/profil/spieler/52191
GK / Vicente Guaita 4 https://www.transfermarkt.com/vicente-guaita/profil/spieler/64399
RB / Óscar de Marcos 3,2 https://www.transfermarkt.com/oscar-de-marcos/profil/spieler/96718
RB / Joel Ward 3,2 https://www.transfermarkt.com/joel-ward/profil/spieler/92572
CB / Branislav Ivanovic 1,2 https://www.transfermarkt.com/branislav-ivanovic/profil/spieler/36827
CB / Gary Cahill 4 https://www.transfermarkt.com/gary-cahill/profil/spieler/27511
CB / Scott Dann 2,8 https://www.transfermarkt.com/scott-dann/profil/spieler/62688
CB / James Tomkins 4 https://www.transfermarkt.com/james-tomkins/profil/spieler/61592
CB / Joachim Andersen 16 https://www.transfermarkt.com/joachim-andersen/profil/spieler/260827
CB / Martin Kelly 2,8 https://www.transfermarkt.com/martin-kelly/profil/spieler/78959
LB / Patrick van Aanholt 9,5 https://www.transfermarkt.com/patrick-van-aanholt/profil/spieler/52119
DMF / Jairo Riedewald 3,2 https://www.transfermarkt.com/jairo-riedewald/profil/spieler/241481
DMF / Mario Lemina 10,5 https://www.transfermarkt.com/mario-lemina/profil/spieler/170934
DMF / Miralem Pjanic 52 https://www.transfermarkt.com/miralem-pjanic/profil/spieler/44162
CMF / Toni Kroos 48 https://www.transfermarkt.com/toni-kroos/profil/spieler/31909
CMF / James McArthur 4,8 https://www.transfermarkt.com/james-mcarthur/profil/spieler/41416
CMF / Max Meyer 8 https://www.transfermarkt.com/max-meyer/profil/spieler/146164
CMF / Víctor Camarasa 4 https://www.transfermarkt.com/victor-camarasa/profil/spieler/263856
CMF / James McCarthy 2,8 https://www.transfermarkt.com/james-mccarthy/profil/spieler/45333
LWF / Wilfried Zaha 44 https://www.transfermarkt.com/wilfried-zaha/profil/spieler/145988
RWF / Andros Townsend 12 https://www.transfermarkt.com/andros-townsend/profil/spieler/61842
CF / Radamel Falcao 4,8 https://www.transfermarkt.com/falcao/profil/spieler/39152
CF / Connor Wickham 1,2 https://www.transfermarkt.com/connor-wickham/profil/spieler/95435
CF / Jordan Ayew 6,5 https://www.transfermarkt.com/jordan-ayew/profil/spieler/108354
CF / Christian Benteke 10,5 https://www.transfermarkt.com/christian-benteke/profil/spieler/50201
LMF / Jeffrey Schlupp 9,5 https://www.transfermarkt.com/jeffrey-schlupp/profil/spieler/157506
LMF / Rodrygo Silva de Goes 45 https://www.transfermarkt.com/rodrygo/profil/spieler/412363
UKUPNA VREDNOST 345,9 345.900.000