Team Manager LunatiKremenko

Nationality
mne Montenegro
Current Team
Parma
                              TRENUTNO STANJE KLUBA   90.158.000

 

                   PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 88
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 7,8
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 0,45
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 16
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 15
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
127,45
                       RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 34,705
2 Porez 5% 17,352
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 1
4 Zuti karton ( 500 000 ) 4,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
57,557

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Luigi Sepe 4 https://www.transfermarkt.com/luigi-sepe/profil/spieler/99254
GK / Simone Colombi 0,65 https://www.transfermarkt.com/simone-colombi/profil/spieler/57285
RB / Ander Capa 6 https://www.transfermarkt.com/ander-capa/profil/spieler/197545
RB / Matteo Darmian 6,5 https://www.transfermarkt.com/matteo-darmian/profil/spieler/54906
RB / Vincent Laurini 1,1 https://www.transfermarkt.com/vincent-laurini/profil/spieler/94936
RB / Simone Iacoponi 1,2 https://www.transfermarkt.com/simone-iacoponi/profil/spieler/59699
CB / Stefan de Vrij 48 https://www.transfermarkt.com/stefan-de-vrij/profil/spieler/111196
CB / Bruno Alves 0,8 https://www.transfermarkt.com/bruno-alves/profil/spieler/13121
CB / Harry Maguire 56 https://www.transfermarkt.com/harry-maguire/profil/spieler/177907
LB / Giuseppe Pezzella 2,4 https://www.transfermarkt.com/giuseppe-pezzella/profil/spieler/336960
LB / Riccardo Gagliolo 2,4 https://www.transfermarkt.com/riccardo-gagliolo/profil/spieler/240786
DMF / Jorrit Hendrix 4,8 https://www.transfermarkt.com/jorrit-hendrix/profil/spieler/205004
CMF / Matteo Scozzarella 0,8 https://www.transfermarkt.com/matteo-scozzarella/profil/spieler/85208
CMF / Dejan Kulusevski 31,5 https://www.transfermarkt.com/dejan-kulusevski/profil/spieler/431755
CMF / Juraj Kucka 4 https://www.transfermarkt.com/juraj-kucka/profil/spieler/74943
CMF / Antonino Barillà 1,2
CMF / Hernani 3,2
CMF / Stefano Sensi 24
CMF / Alberto Grassi 5,5
LWF / Gervinho 5,5
AMF / Nicolò Zaniolo 45
RWF / Mattia Sprocati 1,4
RWF / Luca Siligardi 0,55
RWF / Yann Karamoh 9
CF / Andrea Adorante 0,45
CF / Andreas Cornelius 8
CF / Erling Haaland 72
UKUPNA VREDNOST  345,95 345.950.000