Team Manager marko_nbd

Nationality
cro Croatia
Current Team
Basaksehir
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  87.560.000

 

              PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 54
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 11,3
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,35
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 3,4
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 2,5
72,75
                RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 14,46
2 Porez 5% 7,23
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 0
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 4
25,69

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Mert Günok 4 https://www.transfermarkt.com/mert-gunok/profil/spieler/51894
RB / Júnior Caiçara 2,4 https://www.transfermarkt.com/junior-caicara/profil/spieler/112062
CB / Rafael Tolói 12 https://www.transfermarkt.com/rafael-toloi/profil/spieler/72441
CB / Alexandru Epureanu 1,4 https://www.transfermarkt.com/alexandru-epureanu/profil/spieler/45340
CB / Ponck 1,2 https://www.transfermarkt.com/ponck/profil/spieler/341516
CB / Martin Skrtel 0,8 https://www.transfermarkt.com/martin-skrtel/profil/spieler/24180
LB / Aziz Behich 0,65 https://www.transfermarkt.com/aziz-behich/profil/spieler/136834
LB / Gaël Clichy 1,2 https://www.transfermarkt.com/gael-clichy/profil/spieler/7449
DMF / Mehmet Topal 0,9 https://www.transfermarkt.com/mehmet-topal/profil/spieler/44402
DMF / Mahmut Tekdemir 1,4 https://www.transfermarkt.com/mahmut-tekdemir/profil/spieler/54177
CMF / Okechukwu Azubuike 1,6 https://www.transfermarkt.com/okechukwu-azubuike/profil/spieler/386126
CMF / Manu Morlanes 1,8 https://www.transfermarkt.com/manu-morlanes/profil/spieler/335225
CMF / Irfan Can Kahveci 7 https://www.transfermarkt.com/irfan-can-kahveci/profil/spieler/216603
LWF / Robinho 0,6 https://www.transfermarkt.com/robinho/profil/spieler/15511
LWF / Fredrik Gulbrandsen 2,8 https://www.transfermarkt.com/fredrik-gulbrandsen/profil/spieler/110708
AMF / Berkay Özcan 2,3 https://www.transfermarkt.com/berkay-ozcan/profil/spieler/249952
AMF / Danijel Aleksic 2,4 https://www.transfermarkt.com/danijel-aleksic/profil/spieler/48119
RWF / Ousmane Dembele 56 https://www.transfermarkt.com/ousmane-dembele/profil/spieler/288230
RWF / Gelson Martins 20 https://www.transfermarkt.com/gelson-martins/profil/spieler/257448
RWF / Jovane Cabral 4,5 https://www.transfermarkt.com/jovane-cabral/profil/spieler/448466
CF / Enzo Crivelli 4,8 https://www.transfermarkt.com/enzo-crivelli/profil/spieler/291110
CF / Demba Ba 0,8 https://www.transfermarkt.com/demba-ba/profil/spieler/40205
LMF / Eljero Elia 0,65 https://www.transfermarkt.com/eljero-elia/profil/spieler/27805
RMF / Edin Visca 10,5 https://www.transfermarkt.com/edin-visca/profil/spieler/109217
UKUPNA VREDNOST 141,7 141.700.000