Team Manager Lutkica8

Nationality
srb Serbia
Current Team
PSV
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  68.245.000

 

                     PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 74
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 6
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 2,1
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 5,5
8 Pobeda u kupu 1,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 8,3
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
97,1
                         RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 22,217
2 Porez 5% 11,108
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 2,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 30
65,825

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Yanick van Osch 0,4 https://www.transfermarkt.com/yanick-van-osch/profil/spieler/258362
GK / Robbin Ruiter 1,2 https://www.transfermarkt.com/robbin-ruiter/profil/spieler/81775
GK / Lars Unnerstall 2,8 https://www.transfermarkt.com/lars-unnerstall/profil/spieler/53696
GK / Gianluigi Donnarumma 49,5 https://www.transfermarkt.com/gianluigi-donnarumma/profil/spieler/315858
RB / Denzel Dumfries 12 https://www.transfermarkt.com/denzel-dumfries/profil/spieler/321528
CB / Nikola Katic 1,6 https://www.transfermarkt.com/nikola-katic/profil/spieler/422051
CB / Timo Baumgartl 5,5 https://www.transfermarkt.com/timo-baumgartl/profil/spieler/187491
CB / Nick Viergever 3,2 https://www.transfermarkt.com/nick-viergever/profil/spieler/93081
CB / Daniel Schwaab 2,8 https://www.transfermarkt.com/daniel-schwaab/profil/spieler/38434
LB / Olivier Boscagli 2,4 https://www.transfermarkt.com/olivier-boscagli/profil/spieler/318508
LB / Ricardo Rodríguez 5,5 https://www.transfermarkt.com/ricardo-rodriguez/profil/spieler/86784
CMF / Arturo Vidal 11 https://www.transfermarkt.com/arturo-vidal/profil/spieler/37666
CMF / Ryan Thomas 2,4 https://www.transfermarkt.com/ryan-thomas/profil/spieler/203357
CMF / Pablo Rosario 7 https://www.transfermarkt.com/pablo-rosario/profil/spieler/370791
LWF / Bruma 6,5 https://www.transfermarkt.com/bruma/profil/spieler/139396
LWF / Cody Gakpo 7,2
AMF / Ibrahim Afellay 0,475
AMF / Mohamed Ihattaren 20
SS / Alexis Sánchez 16
CF / Sam Lammers 7
CF / Donyell Malen 25
CF / Konstantinos Mitroglou 1,6
RMF / Hans Hateboer 12
RMF / Ritsu Doan 6,3
UKUPNA VREDNOST 209,375 209.375.000