Team Manager mladen86877

Nationality
bih Bosnia and Herzegovina
Current Team
Newcastle
                           TRENUTNO STANJE KLUBA  157.862.000

 

                      PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 77
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 8
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,5
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 5
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 10
8 Pobeda u kupu 0,6
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 7,2
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
109,3
                       RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 27,692
2 Porez 5% 13,846
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 2,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
44,038

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Nathan Harker 0 https://www.transfermarkt.com/nathan-harker/profil/spieler/353129
GK / Martin Dubravka 5,5 https://www.transfermarkt.com/martin-dubravka/profil/spieler/74960
RB / Javier Manquillo 4 https://www.transfermarkt.com/javier-manquillo/profil/spieler/162029
RB / Emil Krafth 4 https://www.transfermarkt.com/emil-krafth/profil/spieler/184528
CB / Fabian Schär 13 https://www.transfermarkt.com/fabian-schar/profil/spieler/135343
CB / Benedikt Höwedes 3,5 https://www.transfermarkt.com/benedikt-howedes/profil/spieler/39020
CB / Jamaal Lascelles 14,5 https://www.transfermarkt.com/jamaal-lascelles/profil/spieler/183318
CB / Florian Lejeune 4,8 https://www.transfermarkt.com/florian-lejeune/profil/spieler/127108
CB / Federico Fernández 5,5 https://www.transfermarkt.com/federico-fernandez/profil/spieler/85475
LB / Jetro Willems 5,5 https://www.transfermarkt.com/jetro-willems/profil/spieler/146258
LB / Paul Dummett 5,5 https://www.transfermarkt.com/paul-dummett/profil/spieler/170321
DMF / Atiba Hutchinson 0,325 https://www.transfermarkt.com/atiba-hutchinson/profil/spieler/16101
DMF / Idrissa Doumbia 4 https://www.transfermarkt.com/idrissa-doumbia/profil/spieler/430579
DMF / Matthew Longstaff 3,6 https://www.transfermarkt.com/matthew-longstaff/profil/spieler/484387
DMF / Isaac Hayden 8 https://www.transfermarkt.com/isaac-hayden/profil/spieler/206225
CMF / Thiago 48
CMF / Sean Longstaff 17,5
CMF / Jonjo Shelvey 14,5
CMF / Sung-yueng Ki 2,4
CMF / Naby Keïta 33,5
RWF / Allan Saint-Maximin 20
CF / Albian Ajeti 4,8
CF / Yoshinori Muto 5,5
CF / Dwight Gayle 9,5
CF / Joelinton 20
LMF / Christian Atsu 4,8
RMF / Matt Ritchie 9,5
UKUPNA VREDNOST  271,725 271.725.000