Team Manager mocnidela001

Nationality
srb Serbia
Current Team
West Ham
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  69.245.000

 

                 PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 70
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 8,8
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 0,75
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 15
8 Pobeda u kupu 1,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
95,75
                RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 32,18
2 Porez 5% 16,09
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 2,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 8
58,77

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Darren Randolph 2,8 https://www.transfermarkt.com/darren-randolph/profil/spieler/51321
GK / Lukasz Fabianski 3,2 https://www.transfermarkt.com/lukasz-fabianski/profil/spieler/29692
RB / Pablo Zabaleta 0,8 https://www.transfermarkt.com/pablo-zabaleta/profil/spieler/20007
CB / Fabián Balbuena 9,5 https://www.transfermarkt.com/fabian-balbuena/profil/spieler/285548
CB / Winston Reid 3,2 https://www.transfermarkt.com/winston-reid/profil/spieler/37526
CB / Issa Diop 28 https://www.transfermarkt.com/issa-diop/profil/spieler/272622
CB / Angelo Ogbonna 6,5 https://www.transfermarkt.com/angelo-ogbonna/profil/spieler/48002
CB / Konstantinos Manolas 32 https://www.transfermarkt.com/konstantinos-manolas/profil/spieler/104752
LB / Aaron Cresswell 6,5 https://www.transfermarkt.com/aaron-cresswell/profil/spieler/92571
DMF / Carlos Sánchez 1,2 https://www.transfermarkt.com/carlos-sanchez/profil/spieler/51226
DMF / Tomas Soucek 12 https://www.transfermarkt.com/tomas-soucek/profil/spieler/283628
DMF / Axel Witsel 21,5 https://www.transfermarkt.com/axel-witsel/profil/spieler/35047
CMF / Jack Wilshere 4,8 https://www.transfermarkt.com/jack-wilshere/profil/spieler/74223
CMF / Mark Noble 4,8 https://www.transfermarkt.com/mark-noble/profil/spieler/31835
RWF / Jarrod Bowen 16 https://www.transfermarkt.com/jarrod-bowen/profil/spieler/314875
RWF / Sofiane Feghouli 6 https://www.transfermarkt.com/sofiane-feghouli/profil/spieler/57162
SS / Marco Reus 32 https://www.transfermarkt.com/marco-reus/profil/spieler/35207
CF / Álvaro Morata 36 https://www.transfermarkt.com/alvaro-morata/profil/spieler/128223
CF / Sébastien Haller 36 https://www.transfermarkt.com/sebastien-haller/profil/spieler/181375
CF / Munas Dabbur 8 https://www.transfermarkt.com/munas-dabbur/profil/spieler/145866
CF / Andy Carroll 3,2 https://www.transfermarkt.com/andy-carroll/profil/spieler/48066
LMF / Felipe Anderson 32 https://www.transfermarkt.com/felipe-anderson/profil/spieler/159372
RMF / Andriy Yarmolenko 9,5 https://www.transfermarkt.com/andriy-yarmolenko/profil/spieler/69015
RMF / Robert Snodgrass 4,8 https://www.transfermarkt.com/robert-snodgrass/profil/spieler/22614
RMF / Michail Antonio 9,5 https://www.transfermarkt.com/michail-antonio/profil/spieler/104124
UKUPNA VREDNOST  329,8 329.800.000