Team Manager Nemanjica985

Nationality
srb Serbia
Current Team
Leicester
                           TRENUTNO STANJE KLUBA  122.055.000

 

                 PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 76
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 10,3
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 0,75
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 13
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 7,8
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
108,05
                    RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 43,25
2 Porez 5% 21,625
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 2
71,875

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / K. Schmeichel 9,5 https://www.transfermarkt.com/kasper-schmeichel/profil/spieler/16911
GK / Danny Ward 6,5 https://www.transfermarkt.com/danny-ward/profil/spieler/203026
RB / Daniel Amartey 5,5 https://www.transfermarkt.com/daniel-amartey/profil/spieler/214056
RB / Ricardo Pereira 32 https://www.transfermarkt.com/ricardo-pereira/profil/spieler/215876
CB / C. Soyuncu 32 https://www.transfermarkt.com/caglar-soyuncu/profil/spieler/320141
CB / Clement Lenglet 48 https://www.transfermarkt.com/clement-lenglet/profil/spieler/182904
CB / Wes Morgan 1,2 https://www.transfermarkt.com/wes-morgan/profil/spieler/10003
CB / Jonny Evans 12 https://www.transfermarkt.com/jonny-evans/profil/spieler/42412
LB / Christian Fuchs 1,6 https://www.transfermarkt.com/christian-fuchs/profil/spieler/6636
LB / Ben Chilwell 40 https://www.transfermarkt.com/schnellsuche/ergebnis/schnellsuche?query=Ben+Chilwell&x=3&y=5
DMF / Nampalys Mendy 5,5 https://www.transfermarkt.com/nampalys-mendy/profil/spieler/111051
DMF / Wilfred Ndidi 36 https://www.transfermarkt.com/wilfred-ndidi/profil/spieler/274839
CMF / Daniele Baselli 7,5 https://www.transfermarkt.com/daniele-baselli/profil/spieler/134883
CMF / Youri Tielemans 44 https://www.transfermarkt.com/youri-tielemans/profil/spieler/249565
LWF / Demarai Gray 14,5 https://www.transfermarkt.com/demarai-gray/profil/spieler/292417
LWF / Bruno Henrique 5,2 https://www.transfermarkt.com/bruno-henrique/profil/spieler/353108
AMF / James Maddison 48 https://www.transfermarkt.com/james-maddison/profil/spieler/294057
RWF / Wanderson 9 https://www.transfermarkt.com/wanderson/profil/spieler/236202
SS / Ayoze Pérez 24 https://www.transfermarkt.com/ayoze-perez/profil/spieler/246968
CF / Kelechi Iheanacho 12 https://www.transfermarkt.com/kelechi-iheanacho/profil/spieler/295330
CF / Jamie Vardy 16 https://www.transfermarkt.com/jamie-vardy/profil/spieler/197838
CF / Diego Costa 14,5 https://www.transfermarkt.com/diego-costa/profil/spieler/44779
RMF / Marc Albringhton 8 https://www.transfermarkt.com/marc-albrighton/profil/spieler/61560
UKUPNA VREDNOST 432,5 432.500.000