Team Manager nole_pfc

Nationality
srb Serbia
Current Team
Fulham
                             TRENUTNO STANJE KLUBA  99.725.000

 

                                 PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 55
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 19,9
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 0,6
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 7,4
8 Pobeda u kupu 1,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
84,1
                        RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 14,25
2 Porez 5% 7,125
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 1
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 2
24,375

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Marcus Bettinelli 1,6 https://www.transfermarkt.com/marcus-bettinelli/profil/spieler/116648
GK / Marek Rodak 4 https://www.transfermarkt.com/marek-rodak/profil/spieler/186901
RB / Denis Odoi 1,6 https://www.transfermarkt.com/denis-odoi/profil/spieler/59641
RB / Cyrus Christie 1,6 https://www.transfermarkt.com/cyrus-christie/profil/spieler/158623
CB / Alfie Mawson 7 https://www.transfermarkt.com/alfie-mawson/profil/spieler/287431
CB / Maxime Le Marchand 1,6 https://www.transfermarkt.com/maxime-le-marchand/profil/spieler/60558
CB / Tim Ream 1,2 https://www.transfermarkt.com/tim-ream/profil/spieler/145466
CB / Michael Hector 4,8 https://www.transfermarkt.com/michael-hector/profil/spieler/157490
LB / Joe Bryan 5,5 https://www.transfermarkt.com/joe-bryan/profil/spieler/194460
LB / Terence Kongolo 8 https://www.transfermarkt.com/terence-kongolo/profil/spieler/152651
DMF / Harrison Reed 2,4 https://www.transfermarkt.com/harrison-reed/profil/spieler/226973
DMF / Kevin McDonal 2 https://www.transfermarkt.com/kevin-mcdonald/profil/spieler/36529
DMF / Bruno Zuculini 2,4 https://www.transfermarkt.com/bruno-zuculini/profil/spieler/115507
CMF / Stefan Johansen 3,2 https://www.transfermarkt.com/stefan-johansen/profil/spieler/62008
CMF / Tom Cairney 12 https://www.transfermarkt.com/tom-cairney/profil/spieler/123275
CMF / Harry Arter 3,5
LWF / Ahmed Musa 8
LWF / Neeskens Kebano 1,2
LWF / Ivan Cavaleiro 8
AMF / Josh Onomah 4
AMF / Bobby Reid 8
AMF / Dusan Tadic 20
CF / Aleksandar Mitrovic 20
CF / Aboubakar Kamara 1,6
RMF / Anthony Knockaert 6,5
UKUPNA VREDNOST  139,7 139.700.000