Team Manager notorius1303

Nationality
cro Croatia
Current Team
CSKA Moscow
                             TRENUTNO STANJE KLUBA  27.558.000

 

                     PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 45
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 3,5
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 0,75
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 6,8
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
56,25
                       RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 21,795
2 Porez 5% 10,897
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 4
41,692

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Ilya Pomazun 0,4 https://www.transfermarkt.com/ilya-pomazun/profil/spieler/217686
GK / Igor Akinfeev 6,5 https://www.transfermarkt.com/igor-akinfeev/profil/spieler/15570
RB / Mário Fernandes 24 https://www.transfermarkt.com/mario-fernandes/profil/spieler/102740
CB / Ramiro Funes Mori 4,8 https://www.transfermarkt.com/ramiro-funes-mori/profil/spieler/11111
CB / Vadim Karpov 1,3 https://www.transfermarkt.com/vadim-karpov/profil/spieler/518261
CB / Kirill Nababkin 0,55 https://www.transfermarkt.com/kirill-nababkin/profil/spieler/38805
CB / Hördur Magnússon 4 https://www.transfermarkt.com/hordur-magnusson/profil/spieler/130353
CB / Viktor Vasin 1,2 https://www.transfermarkt.com/viktor-vasin/profil/spieler/60134
CB / Igor Diveev 4,5 https://www.transfermarkt.com/igor-diveev/profil/spieler/532732
LB / Arnór Sigurdsson 6,3 https://www.transfermarkt.com/arnor-sigurdsson/profil/spieler/377665
LB / Georgi Schennikov 2,8 https://www.transfermarkt.com/georgi-schennikov/profil/spieler/70097
DMF / Jaka Bijol 2,5 https://www.transfermarkt.com/jaka-bijol/profil/spieler/371851
DMF / Kristijan Bistrovic 3,2 https://www.transfermarkt.com/kristijan-bistrovic/profil/spieler/375857
CMF / Koke 48 https://www.transfermarkt.com/koke/profil/spieler/74229
CMF / Ilzat Akhmetov 6 https://www.transfermarkt.com/ilzat-akhmetov/profil/spieler/334440
CMF / Ivan Oblyakov 7,2 https://www.transfermarkt.com/ivan-oblyakov/profil/spieler/419845
CMF / Alan Dzagoev 5,5 https://www.transfermarkt.com/alan-dzagoev/profil/spieler/69683
CF / Loren Morón 16 https://www.transfermarkt.com/loren-moron/profil/spieler/354741
CF / Pierre-Emerick Aubameyang 56 https://www.transfermarkt.com/pierre-emerick-aubameyang/profil/spieler/58864
LMF / Konstantin Kuchaev 2,3 https://www.transfermarkt.com/konstantin-kuchaev/profil/spieler/381834
LMF / Viktor Claesson 13,5 https://www.transfermarkt.com/viktor-claesson/profil/spieler/116598
UKUPNA VREDNOST  216,55 216.550.000