Team Manager Panple988

Nationality
srb Serbia
Current Team
Sporting
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  149.290.000

 

                   PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 56
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 12,9
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,5
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 11,8
8 Pobeda u kupu 0,6
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 2
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 2,5
87,3
                    RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 17,34
2 Porez 5% 8,67
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 0
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
26,01

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Renan Ribeiro 2 https://www.transfermarkt.com/renan-ribeiro/profil/spieler/95142
GK / Wayne Hennessey 2,4 https://www.transfermarkt.com/wayne-hennessey/profil/spieler/45494
GK / Luís Maximiano 2,7 https://www.transfermarkt.com/luis-maximiano/profil/spieler/367464
GK / Rob Elliot 0,6 https://www.transfermarkt.com/rob-elliot/profil/spieler/39037
CB / Luís Neto 1,6 https://www.transfermarkt.com/luis-neto/profil/spieler/56036
CB / Sebastián Coates 8 https://www.transfermarkt.com/sebastian-coates/profil/spieler/102427
CB / Simon Falette 2,4 https://www.transfermarkt.com/simon-falette/profil/spieler/170927
LB / Cristian Borja 2,8 https://www.transfermarkt.com/cristian-borja/profil/spieler/356099
LB / Valentin Rosier 4,8 https://www.transfermarkt.com/valentin-rosier/profil/spieler/441170
DMF / Asier Illarramendi 14,5 https://www.transfermarkt.com/asier-illarramendi/profil/spieler/59344
DMF / Eduardo Henrique 2,4 https://www.transfermarkt.com/eduardo-henrique/profil/spieler/216118
DMF / Thomas Teye Partey 40 https://www.transfermarkt.com/thomas/profil/spieler/230784
CMF / Stefan Ristovski 3,2 https://www.transfermarkt.com/stefan-ristovski/profil/spieler/104466
CMF / Wendel 8 https://www.transfermarkt.com/wendel/profil/spieler/499721
LWF / Jesé 3,2 https://www.transfermarkt.com/jese/profil/spieler/134936
AMF / Luis Alberto 44 https://www.transfermarkt.com/luis-alberto/profil/spieler/128220
RWF / Yannick Bolasie 4,8 https://www.transfermarkt.com/yannick-bolasie/profil/spieler/75471
CF / Luciano Vietto 6 https://www.transfermarkt.com/luciano-vietto/profil/spieler/214316
LMF / Marcos Acuña 12 https://www.transfermarkt.com/marcos-acuna/profil/spieler/60410
UKUPNA VREDNOST 165,4 165.400.000