Team Manager PedjaPedja10

Nationality
srb Serbia
Current Team
PAOK
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  333.450.000

 

                   PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 95
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 18,8
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 2,4
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 22
8 Pobeda u kupu 6,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0,5
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
144,9
                        RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 7,37
2 Porez 5% 3,685
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 2,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 2
15,555

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Paschalakis 1,6 https://www.transfermarkt.com/alexandros-paschalakis/profil/spieler/88348
GK / Zivkovic 0,8 https://www.transfermarkt.com/zivko-zivkovic/profil/spieler/51161
CB / S. Ingason 3,2 https://www.transfermarkt.com/sverrir-ingi-ingason/profil/spieler/137648
CB / Varela 1,6 https://www.transfermarkt.com/fernando-varela/profil/spieler/59084
CB / Jose Crespo 1 https://www.transfermarkt.com/jose-crespo/profil/spieler/37397
LB / D. Giannoulis 3,5 https://www.transfermarkt.com/dimitrios-giannoulis/profil/spieler/295630
RB / Rodrigo Soares 1 https://www.transfermarkt.com/rodrigo/profil/spieler/388236
RB / Leo Matos 0,8 https://www.transfermarkt.com/leo-matos/profil/spieler/22378
DMF / A. Esiti 2,8 https://www.transfermarkt.com/anderson-esiti/profil/spieler/245027
DMF / Mauricio 2,4 https://www.transfermarkt.com/mauricio/profil/spieler/53286
DMF / P. Wernbloom 0,8 https://www.transfermarkt.com/pontus-wernbloom/profil/spieler/36688
CMF / Douglas 3,2 https://www.transfermarkt.com/douglas-augusto/profil/spieler/393621
CMF / J. Misic 2 https://www.transfermarkt.com/josip-misic/profil/spieler/227035
CMF / Bibras Natcho 2,4 https://www.transfermarkt.com/bibras-natcho/profil/spieler/56976
LWF / Leo Jaba 6,3 https://www.transfermarkt.com/leo-jaba/profil/spieler/468260
LWF/ D. Limnios 4 https://www.transfermarkt.com/dimitrios-limnios/profil/spieler/324344
LWF / D. Biseswar 2 https://www.transfermarkt.com/diego-biseswar/profil/spieler/35884
LWF / L. Lamprou 1,2 https://www.transfermarkt.com/lazaros-lamprou/profil/spieler/292356
RMF / Vieirinha 1,2 https://www.transfermarkt.com/vieirinha/profil/spieler/35247
RWF / M. Stoch 2 https://www.transfermarkt.com/miroslav-stoch/profil/spieler/45559
RMF / Andrija Zivkovic 4 https://www.transfermarkt.com/andrija-zivkovic/profil/spieler/206843
RMF / Takuma Asano 1,4 https://www.transfermarkt.com/takuma-asano/profil/spieler/245744
AMF / Seydouba Soumah 1,6 https://www.transfermarkt.com/seydouba-soumah/profil/spieler/118972
AMF / D. Pelkas 2,4 https://www.transfermarkt.com/dimitrios-pelkas/profil/spieler/212832
AMF / O. El Kaddouri 1,6 https://www.transfermarkt.com/omar-el-kaddouri/profil/spieler/73097
CF / K. Swiderski 4 https://www.transfermarkt.com/karol-swiderski/profil/spieler/330126
CF / C. Akpom 2,4 https://www.transfermarkt.com/chuba-akpom/profil/spieler/197642
CF / Stevan Jovetic 6,5 https://www.transfermarkt.com/stevan-jovetic/profil/spieler/46104
UKUPNA VREDNOST 67,7 67.700