Team Manager Perdinho96

Nationality
cro Croatia
Current Team
Wolverhampton
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  91.405.000

 

                PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 97
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 14
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,05
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 2,5
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 17
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
131,75
               RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 41,415
2 Porez 5% 20,707
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 3
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 4
69,122

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Rui Patrício 16 https://www.transfermarkt.com/rui-patricio/profil/spieler/45026
GK / John Ruddy 2 https://www.transfermarkt.com/john-ruddy/profil/spieler/29712
RB / Matt Doherty 16 https://www.transfermarkt.com/matt-doherty/profil/spieler/171679
CB / Dion Sanderson 0,15 https://www.transfermarkt.com/dion-sanderson/profil/spieler/495993
CB / Conor Coady 14,5 https://www.transfermarkt.com/conor-coady/profil/spieler/128901
CB / Willy Boly 14,5 https://www.transfermarkt.com/willy-boly/profil/spieler/142310
CB / Ryan Bennett 4 https://www.transfermarkt.com/ryan-bennett/profil/spieler/67252
CB / Jesús Vallejo 6 https://www.transfermarkt.com/jesus-vallejo/profil/spieler/251896
CB / Gerard Piqué 20 https://www.transfermarkt.com/gerard-pique/profil/spieler/18944
LB / Rúben Vinagre 9 https://www.transfermarkt.com/ruben-vinagre/profil/spieler/357158
LB / Jonny Otto 16 https://www.transfermarkt.com/jonny-otto/profil/spieler/175446
DMF / Leander Dendoncker 22,5 https://www.transfermarkt.com/leander-dendoncker/profil/spieler/168157
DMF / Romain Saïss 4 https://www.transfermarkt.com/romain-saiss/profil/spieler/204198
DMF / Rúben Neves 40 https://www.transfermarkt.com/ruben-neves/profil/spieler/225161
CMF / Morgan Gibbs-White 7,2 https://www.transfermarkt.com/morgan-gibbs-white/profil/spieler/429014
CMF / Dennis Praet 19 https://www.transfermarkt.com/dennis-praet/profil/spieler/129588
CMF / João Moutinho 8 https://www.transfermarkt.com/joao-moutinho/profil/spieler/29364
CMF / Luke Cundle 0 https://www.transfermarkt.com/luke-cundle/profil/spieler/532541
CMF / Bruno Jordão 2,3 https://www.transfermarkt.com/bruno-jordao/profil/spieler/415646
AMF / Hakim Ziyech 40 https://www.transfermarkt.com/hakim-ziyech/profil/spieler/217111
RWF / Cengiz Ünder 24 https://www.transfermarkt.com/cengiz-under/profil/spieler/341647
RWF / Adama Traoré 25,5 https://www.transfermarkt.com/adama-traore/profil/spieler/204103
RWF / Pedro Neto 11,5 https://www.transfermarkt.com/pedro-neto/profil/spieler/487465
CF / Raúl Jiménez 40 https://www.transfermarkt.com/raul-jimenez/profil/spieler/206040
CF / Karim Benzema 32 https://www.transfermarkt.com/karim-benzema/profil/spieler/18922
RMF / Karim Bellarabi 12 https://www.transfermarkt.com/karim-bellarabi/profil/spieler/61087
UKUPNA VREDNOST 406,15 406.150.000