Team Manager RadeMisko86

Nationality
srb Serbia
Current Team
Getafe
                           TRENUTNO STANJE KLUBA  198.600.000
                 PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 73
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 11,4
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,2
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 14
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
99,8
                  RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 20,46
2 Porez 5% 10,23
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 1,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 2
34,19

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Leandro Chichizola 1,2 https://www.transfermarkt.com/leandro-chichizola/profil/spieler/95736
GK / Filip Manojlovic 0,3 https://www.transfermarkt.com/filip-manojlovic/profil/spieler/333323
GK / Nick Pope 9,5 https://www.transfermarkt.com/nick-pope/profil/spieler/192080
RB / Damián Suárez 3,2 https://www.transfermarkt.com/damian-suarez/profil/spieler/76746
RB / Allan Nyom 3,2 https://www.transfermarkt.com/allan-nyom/profil/spieler/111508
CB / Bruno González 1,2 https://www.transfermarkt.com/bruno-gonzalez/profil/spieler/188838
CB / Erick Cabaco 4 https://www.transfermarkt.com/erick-cabaco/profil/spieler/302991
CB / Dakonam Ortega Djené 24 https://www.transfermarkt.com/djene/profil/spieler/221150
CB / Mathí­as Olivera 1,6 https://www.transfermarkt.com/mathi-shy-as-olivera/profil/spieler/376514
CB / Chema 1,2 https://www.transfermarkt.com/chema/profil/spieler/248330
LB / Marc Cucurella 18 https://www.transfermarkt.com/marc-cucurella/profil/spieler/284857
LB / Vitorino Antunes 1,6 https://www.transfermarkt.com/vitorino-antunes/profil/spieler/44699
CMF / Nemanja Maksimovic 20 https://www.transfermarkt.com/nemanja-maksimovic/profil/spieler/273152
CMF / David Timor 1,6 https://www.transfermarkt.com/david-timor/profil/spieler/158795
CMF / Oghenekaro Etebo 4 https://www.transfermarkt.com/oghenekaro-etebo/profil/spieler/409106
CMF / Fayçal Fajr 3,2 https://www.transfermarkt.com/faycal-fajr/profil/spieler/174344
LWF / Amath Ndiaye 2,4 https://www.transfermarkt.com/amath-ndiaye/profil/spieler/339820
AMF / Francisco Portillo 2,8 https://www.transfermarkt.com/francisco-portillo/profil/spieler/138803
RWF / Sebastián Villa 5,5 https://www.transfermarkt.com/sebastian-villa/profil/spieler/493000
RWF / Jason 4,8 https://www.transfermarkt.com/jason/profil/spieler/263860
RWF / Dudu 12 https://www.transfermarkt.com/dudu/profil/spieler/114937
SS / Joaquín Correa 30,5 https://www.transfermarkt.com/joaquin-correa/profil/spieler/227081
CF / Deyverson 4 https://www.transfermarkt.com/deyverson/profil/spieler/243541
CF / Ángel Rodríguez 6 https://www.transfermarkt.com/angel-rodriguez/profil/spieler/51510
CF / Guido Burgstaller 2,4 https://www.transfermarkt.com/guido-burgstaller/profil/spieler/49239
CF / Jaime Mata 8 https://www.transfermarkt.com/jaime-mata/profil/spieler/227961
LMF / Timothy Castagne 16 https://www.transfermarkt.com/timothy-castagne/profil/spieler/262226
LMF / Kenedy 9,5 https://www.transfermarkt.com/kenedy/profil/spieler/281404
RMF / Alessandro Schöpf 4 https://www.transfermarkt.com/alessandro-schopf/profil/spieler/118397
UKUPNA VREDNOST  205,7 205.700.000