Team Manager Sasha_RedStar

Nationality
srb Serbia
Current Team
Villarreal
                              TRENUTNO STANJE KLUBA 95.730.000

 

                     PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 66
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 1,5
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,5
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 12
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
81,2
                       RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 31,597
2 Porez 5% 15,798
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 1,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 4
52,895

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Sergio Asenjo 9,5 https://www.transfermarkt.com/sergio-asenjo/profil/spieler/51710
GK / Andrés Fernández 0,8 https://www.transfermarkt.com/andres-fernandez/profil/spieler/57522
GK / Mariano Barbosa 0,3 https://www.transfermarkt.com/mariano-barbosa/profil/spieler/30749
RB / Mario Gaspar 6 https://www.transfermarkt.com/mario-gaspar/profil/spieler/73250
RB / Rubén Peña 6,5 https://www.transfermarkt.com/ruben-pena/profil/spieler/238868
CB / Davinson Sánchez 48 https://www.transfermarkt.com/davinson-sanchez/profil/spieler/341429
CB / Pau Torres 16 https://www.transfermarkt.com/pau-torres/profil/spieler/399776
CB / Raúl Albiol 3,2 https://www.transfermarkt.com/raul-albiol/profil/spieler/15452
LB / Hasan Ali Kaldirim 1,7 https://www.transfermarkt.com/hasan-ali-kaldirim/profil/spieler/55605
LB / Alberto Moreno 6 https://www.transfermarkt.com/alberto-moreno/profil/spieler/207917
LB / Xavi Quintillà 4 https://www.transfermarkt.com/xavi-quintilla/profil/spieler/204102
DMF / Ramiro Guerra 0,2 https://www.transfermarkt.com/ramiro-guerra/profil/spieler/222571
DMF / Bruno Soriano 0,475 https://www.transfermarkt.com/bruno-soriano/profil/spieler/44412
DMF / André Zambo Anguissa 20 https://www.transfermarkt.com/andre-zambo-anguissa/profil/spieler/354361
DMF / Allan Marques Loureiro 32 https://www.transfermarkt.com/allan/profil/spieler/126422
CMF / Santiago Cáseres 4,8 https://www.transfermarkt.com/santiago-caseres/profil/spieler/466298
CMF / Manu Trigueros 12 https://www.transfermarkt.com/manu-trigueros/profil/spieler/188854
CMF / Santi Cazorla 3,2 https://www.transfermarkt.com/santi-cazorla/profil/spieler/15799
CMF / Vicente Iborra 6 https://www.transfermarkt.com/vicente-iborra/profil/spieler/65467
AMF / Moi Gómez 4,8 https://www.transfermarkt.com/moi-gomez/profil/spieler/175449
RWF / Iago Falque 6,5 https://www.transfermarkt.com/iago-falque/profil/spieler/59340
RWF / Leo Suárez 0,725 https://www.transfermarkt.com/leo-suarez/profil/spieler/294894
RWF / Samuel Chukwueze 27 https://www.transfermarkt.com/samu-chukwueze/profil/spieler/401922
RWF / Javi Ontiveros 7 https://www.transfermarkt.com/javi-ontiveros/profil/spieler/298983
CF / Borja Iglesias 14,5 https://www.transfermarkt.com/borja-iglesias/profil/spieler/278359
CF / Kingsley Coman 40 https://www.transfermarkt.com/kingsley-coman/profil/spieler/243714
CF / Karl Toko Ekambi 14 https://www.transfermarkt.com/karl-toko-ekambi/profil/spieler/315110
CF / Gerard Moreno 16 https://www.transfermarkt.com/gerard-moreno/profil/spieler/177467
UKUPNA VREDNOST  311,2 311.200.000