Team Manager shikamare21

Current Team
Saint-Etienne
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  69.033.000

 

                    PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 44
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 2,5
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,35
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 4,9
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
52,95
                       RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 15,945
2 Porez 5% 7,972
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 6
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 4
33,917

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Jessy Moulin 0,25 https://www.transfermarkt.com/jessy-moulin/profil/spieler/33925
GK / Stéphane Ruffier 2,4 https://www.transfermarkt.com/stephane-ruffier/profil/spieler/39910
RB / Sergi Palencia 2,8 https://www.transfermarkt.com/sergi-palencia/profil/spieler/268176
RB / Mathieu Debuchy 2 https://www.transfermarkt.com/mathieu-debuchy/profil/spieler/27306
CB / Loïc Perrin 1,2 https://www.transfermarkt.com/loic-perrin/profil/spieler/22390
CB / Timothée Kolodziejczak 4,8 https://www.transfermarkt.com/timothee-kolodziejczak/profil/spieler/84085
CB / William Saliba 22,5 https://www.transfermarkt.com/william-saliba/profil/spieler/495666
CB / Wesley Fofana 5,4 https://www.transfermarkt.com/wesley-fofana/profil/spieler/475411
LB / Miguel Trauco 1,6 https://www.transfermarkt.com/miguel-trauco/profil/spieler/177690
LB / Gabriel Silva 1,6 https://www.transfermarkt.com/gabriel-silva/profil/spieler/114340
DMF / Assane Dioussé 2,4 https://www.transfermarkt.com/assane-diousse/profil/spieler/287635
DMF / Jean-Eudes Aholou 4 https://www.transfermarkt.com/jean-eudes-aholou/profil/spieler/178313
CMF / Yohan Cabaye 0,8 https://www.transfermarkt.com/yohan-cabaye/profil/spieler/29434
LWF / Franck Honorat 1,6 https://www.transfermarkt.com/franck-honorat/profil/spieler/229006
AMF / Zaydou Youssouf 7,2 https://www.transfermarkt.com/zaydou-youssouf/profil/spieler/471582
AMF / Wahbi Khazri 7 https://www.transfermarkt.com/wahbi-khazri/profil/spieler/103565
AMF / Ryad Boudebouz 2,8 https://www.transfermarkt.com/ryad-boudebouz/profil/spieler/77826
RWF / Cristian Pavón 10 https://www.transfermarkt.com/cristian-pavon/profil/spieler/373170
RWF / Romain Hamouma 2 https://www.transfermarkt.com/romain-hamouma/profil/spieler/98349
RWF / Arnaud Nordin 4,5 https://www.transfermarkt.com/arnaud-nordin/profil/spieler/324811
CF / Loïs Diony 2,4 https://www.transfermarkt.com/lois-diony/profil/spieler/126552
CF / Mauro Icardi 60 https://www.transfermarkt.com/mauro-icardi/profil/spieler/68863
LMF / Denis Bouanga 8 https://www.transfermarkt.com/denis-bouanga/profil/spieler/236045
157,25