Team Manager srdjansergio_19

Nationality
srb Serbia
Current Team
Olympiacos
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  61.580.000

 

                    PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 47
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 6,3
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,95
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 7,8
8 Pobeda u kupu 0,6
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
63,65
                     RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 15,38
2 Porez 5% 7,69
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 1
4 Zuti karton ( 500 000 ) 3
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
27,07

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / José Sá 2,8 https://www.transfermarkt.com/jose-sa/profil/spieler/249994
GK / Bobby Allain 0,65 https://www.transfermarkt.com/bobby-allain/profil/spieler/314862
RB / Vasilios Torosidis 0,475 https://www.transfermarkt.com/vasilios-torosidis/profil/spieler/24977
RB / Omar Elabdellaoui 4,8 https://www.transfermarkt.com/omar-elabdellaoui/profil/spieler/121404
RB / Bruno Gaspar 1,2 https://www.transfermarkt.com/bruno-gaspar/profil/spieler/230457
RB / Rúben Semedo 4,8 https://www.transfermarkt.com/ruben-semedo/profil/spieler/197602
CB / Pape Abou Cissé 4 https://www.transfermarkt.com/pape-abou-cisse/profil/spieler/364234
CB / Ousseynou Ba 0,4 https://www.transfermarkt.com/ousseynou-ba/profil/spieler/520815
LB / Konstantinos Tsimikas 3,5 https://www.transfermarkt.com/konstantinos-tsimikas/profil/spieler/338070
DMF / Leandro Paredes 20 https://www.transfermarkt.com/leandro-paredes/profil/spieler/166237
DMF / Guilherme 3,2 https://www.transfermarkt.com/guilherme/profil/spieler/115382
DMF / Mady Camara 6,5 https://www.transfermarkt.com/mady-camara/profil/spieler/481173
CMF / Andreas Bouchalakis 1,6 https://www.transfermarkt.com/andreas-bouchalakis/profil/spieler/157535
LWF / Mathieu Valbuena 1,2 https://www.transfermarkt.com/mathieu-valbuena/profil/spieler/40687
LWF / Georgios Masouras 1,6 https://www.transfermarkt.com/georgios-masouras/profil/spieler/329517
LWF / Lazar Randjelovic 1,6 https://www.transfermarkt.com/lazar-randjelovic/profil/spieler/512394
AMF / Konstantinos Fortounis 8 https://www.transfermarkt.com/konstantinos-fortounis/profil/spieler/157539
RWF / Emre Mor 1,2 https://www.transfermarkt.com/emre-mor/profil/spieler/283223
RWF / Maximiliano Lovera 3,2 https://www.transfermarkt.com/maximiliano-lovera/profil/spieler/441422
RWF / Lazaros Christodoulopoulos 0,475 https://www.transfermarkt.com/lazaros-christodoulopoulos/profil/spieler/34283
CF / Youssef El Arabi 2 https://www.transfermarkt.com/youssef-el-arabi/profil/spieler/96533
CF / Ahmed Hassan 2,4 https://www.transfermarkt.com/ahmed-hassan/profil/spieler/184816
CF / Gabriel Jesus 56 https://www.transfermarkt.com/gabriel-jesus/profil/spieler/363205
RMF / El Arbi Hillel Soudani 1,2 https://www.transfermarkt.com/el-arbi-hillel-soudani/profil/spieler/174842
132,8