Team Manager Stjepan

Nationality
cro Croatia
Current Team
Fiorentina
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  191.920.000

 

                        PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 93
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 9,8
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 0,9
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 17
8 Pobeda u kupu 0,6
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 8,8
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
130,1
                       RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 37,7
2 Porez 5% 18,85
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 4,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 2
63,05

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / David de Gea 40 https://www.transfermarkt.com/david-de-gea/profil/spieler/59377
GK / Bartlomiej Dragowski 11 https://www.transfermarkt.com/bartlomiej-dragowski/profil/spieler/208166
RB / Lorenzo Venuti 1,6 https://www.transfermarkt.com/lorenzo-venuti/profil/spieler/240219
RB / Pol Lirola 9,5 https://www.transfermarkt.com/pol-lirola/profil/spieler/298975
CB / Federico Ceccherini 2,8 https://www.transfermarkt.com/federico-ceccherini/profil/spieler/163639
CB / Igor Julio dos Santos 4,5 https://www.transfermarkt.com/igor/profil/spieler/380350
CB / Martín Cáceres 1,2 https://www.transfermarkt.com/martin-caceres/profil/spieler/54935
CB / Germán Pezzella 14,5 https://www.transfermarkt.com/german-pezzella/profil/spieler/113133
CB / Nikola Milenkovic 24 https://www.transfermarkt.com/nikola-milenkovic/profil/spieler/413507
LB / Aleksa Terzic 1,3 https://www.transfermarkt.com/aleksa-terzic/profil/spieler/404260
LB / Dalbert 9,5 https://www.transfermarkt.com/dalbert/profil/spieler/312862
DMF / Declan Rice 49,5 https://www.transfermarkt.com/declan-rice/profil/spieler/357662
CMF / Erick Pulgar 12 https://www.transfermarkt.com/erick-pulgar/profil/spieler/215616
CMF / Marco Benassi 11 https://www.transfermarkt.com/marco-benassi/profil/spieler/201040
CMF / Mario Pasalic 16 https://www.transfermarkt.com/mario-pasalic/profil/spieler/205938
CMF / Gaetano Castrovilli 20 https://www.transfermarkt.com/gaetano-castrovilli/profil/spieler/303116
CMF / Alfred Duncan 13,5 https://www.transfermarkt.com/alfred-duncan/profil/spieler/184894
LWF / Riccardo Sottil 3,6 https://www.transfermarkt.com/riccardo-sottil/profil/spieler/386455
RWF / Rachid Ghezzal 5,5 https://www.transfermarkt.com/rachid-ghezzal/profil/spieler/118287
RWF / Federico Chiesa 48 https://www.transfermarkt.com/federico-chiesa/profil/spieler/341092
RWF / Federico Bernardeschi 28 https://www.transfermarkt.com/federico-bernardeschi/profil/spieler/197300
SS / Christian Kouamé 17,5 https://www.transfermarkt.com/christian-kouame/profil/spieler/337725
CF / Fedor Chalov 14,5 https://www.transfermarkt.com/fedor-chalov/profil/spieler/287183
UKUPNA VREDNOST  359 359.000.000