Team Manager tomorom98

Nationality
srb Serbia
Current Team
Bournemouth
                             TRENUTNO STANJE KLUBA  120.325.000

 

                      PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 68
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 5,6
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 2,25
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 11
8 Pobeda u kupu 1,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
88,05
                        RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 35,4
2 Porez 5% 17,7
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 2
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone) 2
57,1

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Aaron Ramsdale 12,5 https://www.transfermarkt.com/aaron-ramsdale/profil/spieler/427568
GK / Kevin Trapp 8 https://www.transfermarkt.com/kevin-trapp/profil/spieler/45672
GK / Kepa 32 https://www.transfermarkt.com/kepa/profil/spieler/192279
CB / Andrea Masiello 1,2 https://www.transfermarkt.com/andrea-masiello/profil/spieler/34198
CB / José Luis Palomino 8 https://www.transfermarkt.com/jose-luis-palomino/profil/spieler/125020
CB / Steve Cook 9,5 https://www.transfermarkt.com/steve-cook/profil/spieler/90836
CB / Chris Mepham 8 https://www.transfermarkt.com/chris-mepham/profil/spieler/480987
CB / Nathan Aké 28 https://www.transfermarkt.com/nathan-ake/profil/spieler/177476
CB / Jack Simpson 1,2 https://www.transfermarkt.com/jack-simpson/profil/spieler/419930
LB / Diego Rico 8 https://www.transfermarkt.com/diego-rico/profil/spieler/249513
LB / Lloyd Kelly 8 https://www.transfermarkt.com/lloyd-kelly/profil/spieler/480116
LB / Charlie Daniels 1,6 https://www.transfermarkt.com/charlie-daniels/profil/spieler/61819
RB / Adam Smith 7 https://www.transfermarkt.com/adam-smith/profil/spieler/61841
RB / Simon Francis 0,8 https://www.transfermarkt.com/simon-francis/profil/spieler/13573
DMF / Jefferson Lerma 20 https://www.transfermarkt.com/jefferson-lerma/profil/spieler/262980
CMF / Philip Billing 14,5 https://www.transfermarkt.com/philip-billing/profil/spieler/320411
CMF / Lewis Cook 16 https://www.transfermarkt.com/lewis-cook/profil/spieler/249089
CMF / Dan Gosling 2 https://www.transfermarkt.com/dan-gosling/profil/spieler/44983
CMF / Andrew Surman 1,6 https://www.transfermarkt.com/andrew-surman/profil/spieler/29975
LWF / Ryan Fraser 17,5 https://www.transfermarkt.com/ryan-fraser/profil/spieler/146795
LWF / Junior Stanislas 2 https://www.transfermarkt.com/junior-stanislas/profil/spieler/87672
LWF / Arnaut Danjuma 9,5 https://www.transfermarkt.com/arnaut-danjuma/profil/spieler/355861
LWF / J.Bamba 16 https://www.transfermarkt.com/jonathan-bamba/profil/spieler/292818
RWF / Harry Wilson 17,5 https://www.transfermarkt.com/harry-wilson/profil/spieler/279455
RWF / Hulk 6,8 https://www.transfermarkt.com/hulk/profil/spieler/80562
AMF / David Brooks 24 https://www.transfermarkt.com/david-brooks/profil/spieler/277033
AMF / Gaitan 3,2 https://www.transfermarkt.com/nico-gaitan/profil/spieler/75442
SS / Joshua King 16 https://www.transfermarkt.com/joshua-king/profil/spieler/91059
CF / Arkadiusz Milik 32 https://www.transfermarkt.com/arkadiusz-milik/profil/spieler/191891
CF / Dominic Solanke 12 https://www.transfermarkt.com/dominic-solanke/profil/spieler/258889
CF / Tiquinho Soares 8 https://www.transfermarkt.com/tiquinho-soares/profil/spieler/103381
CF / Jorge Molina 1,6 https://www.transfermarkt.com/jorge-molina/profil/spieler/57825
UKUPNA VREDNOST 354 354.000.000