Team Manager vaske47

Nationality
srb Serbia
Current Team
Sassuolo
                              TRENUTNO STANJE KLUBA  71.083.000

 

                    PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 48
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 5
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 1,95
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 9,8
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0,4
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
65,35
                     RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 21,845
2 Porez 5% 10,922
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 6
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
38,767

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Gianluca Pegolo 0,15 https://www.transfermarkt.com/gianluca-pegolo/profil/spieler/21872
GK / Yoan Cardinale 0,65 https://www.transfermarkt.com/yoan-cardinale/profil/spieler/241231
GK / Andrea Consigli 2,8 https://www.transfermarkt.com/andrea-consigli/profil/spieler/35865
RB / Jeremy Toljan 3,5 https://www.transfermarkt.com/jeremy-toljan/profil/spieler/129674
CB / José Fonte 1,2 https://www.transfermarkt.com/jose-fonte/profil/spieler/33829
CB / Giangiacomo Magnani 3,2 https://www.transfermarkt.com/giangiacomo-magnani/profil/spieler/310458
CB / Marlon 6,5 https://www.transfermarkt.com/marlon/profil/spieler/273236
CB / Vlad Chiriches 4,8 https://www.transfermarkt.com/vlad-chiriches/profil/spieler/123261
CB / Gian Marco Ferrari 8 https://www.transfermarkt.com/gian-marco-ferrari/profil/spieler/277167
CB / Filippo Romagna 4,8 https://www.transfermarkt.com/filippo-romagna/profil/spieler/256678
LB / Federico Peluso 0,4 https://www.transfermarkt.com/federico-peluso/profil/spieler/21763
LB / Rogério 6,3 https://www.transfermarkt.com/rogerio/profil/spieler/401527
LB / Georgios Kyriakopoulos 2,4 https://www.transfermarkt.com/georgios-kyriakopoulos/profil/spieler/311178
DMF / Francesco Magnanelli 0,65 https://www.transfermarkt.com/francesco-magnanelli/profil/spieler/7093
DMF / Xeka 7 https://www.transfermarkt.com/xeka/profil/spieler/290256
DMF / Manuel Locatelli 15,5 https://www.transfermarkt.com/manuel-locatelli/profil/spieler/265088
CMF / Fabinho 56 https://www.transfermarkt.com/fabinho/profil/spieler/225693
CMF / Pedro Obiang 5,5 https://www.transfermarkt.com/pedro-obiang/profil/spieler/101213
AMF / Filip Djuricic 2 https://www.transfermarkt.com/filip-djuricic/profil/spieler/94307
AMF / James Rodríguez 32 https://www.transfermarkt.com/james-rodriguez/profil/spieler/88103
RWF / Jeremain Lens 1,6 https://www.transfermarkt.com/jeremain-lens/profil/spieler/38497
RWF / Domenico Berardi 19 https://www.transfermarkt.com/domenico-berardi/profil/spieler/177843
CF / Grégoire Defrel 9,5 https://www.transfermarkt.com/gregoire-defrel/profil/spieler/163222
CF / Francesco Caputo 5,5 https://www.transfermarkt.com/francesco-caputo/profil/spieler/84765
LMF / Jeremie Boga 16 https://www.transfermarkt.com/jeremie-boga/profil/spieler/216569
214,95