Team Manager Wolf776

Nationality
srb Serbia
Current Team
Cagliari
                             TRENUTNO STANJE KLUBA 168.045.000
                  PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 85
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 4,7
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 0,45
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 17
8 Pobeda u kupu 0,6
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 10,4
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
118,15

 

                      RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 28,51
2 Porez 5% 14,255
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 4,5
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
47,265

POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Alessio Cragno 16 https://www.transfermarkt.com/alessio-cragno/profil/spieler/12907
GK / Rafael 0,2 https://www.transfermarkt.com/rafael/profil/spieler/84467
GK / Robin Olsen 6,5 https://www.transfermarkt.com/robin-olsen/profil/spieler/75458
RB / Fabrizio Cacciatore 0,8 https://www.transfermarkt.com/fabrizio-cacciatore/profil/spieler/85605
CB / Luca Ceppitelli 2,8 https://www.transfermarkt.com/luca-ceppitelli/profil/spieler/102745
CB / Fabio Pisacane 1,2 https://www.transfermarkt.com/fabio-pisacane/profil/spieler/101922
CB / Kurt Zouma 28 https://www.transfermarkt.com/kurt-zouma/profil/spieler/157509
CB / Ragnar Klavan 1,2 https://www.transfermarkt.com/ragnar-klavan/profil/spieler/26669
CB / Sebastian Walukiewicz 3,6 https://www.transfermarkt.com/sebastian-walukiewicz/profil/spieler/345458
LB / Charalampos Lykogiannis 1,2 https://www.transfermarkt.com/charalampos-lykogiannis/profil/spieler/136514
LB / Luca Pellegrini 13,5 https://www.transfermarkt.com/luca-pellegrini/profil/spieler/346567
DMF / Christian Oliva 4 https://www.transfermarkt.com/christian-oliva/profil/spieler/563812
DMF / Luca Cigarini 0,8 https://www.transfermarkt.com/luca-cigarini/profil/spieler/33218
CMF / Marko Rog 12 https://www.transfermarkt.com/marko-rog/profil/spieler/317482
CMF / Radja Nainggolan 16 https://www.transfermarkt.com/radja-nainggolan/profil/spieler/41982
CMF / Artur Ionita 3,5 https://www.transfermarkt.com/artur-ionita/profil/spieler/98888
CMF / Nahitan Nández 21 https://www.transfermarkt.com/nahitan-nandez/profil/spieler/315063
AMF / Valter Birsa 1,2 https://www.transfermarkt.com/valter-birsa/profil/spieler/26105
AMF / João Pedro 12 https://www.transfermarkt.com/joao-pedro/profil/spieler/129129
AMF / Gastón Pereiro 8 https://www.transfermarkt.com/gaston-pereiro/profil/spieler/264116
SS / Nicolas Pépé 52 https://www.transfermarkt.com/nicolas-pepe/profil/spieler/343052
CF / Alberto Paloschi 1,2 https://www.transfermarkt.com/alberto-paloschi/profil/spieler/68306
CF / Leonardo Pavoletti 4,8 https://www.transfermarkt.com/leonardo-pavoletti/profil/spieler/64793
CF / Anthony Martial 48 https://www.transfermarkt.com/anthony-martial/profil/spieler/182877
CF / Giovanni Simeone 13,5 https://www.transfermarkt.com/giovanni-simeone/profil/spieler/282388
RMF / Federico Mattiello 1,6 https://www.transfermarkt.com/federico-mattiello/profil/spieler/200194
RMF / Paolo Faragò 4 https://www.transfermarkt.com/paolo-farago/profil/spieler/167796
UKUPNA VREDNOST  278,6 278.600.000