Team Manager Gavra985

Nationality
srb Serbia
Current Team
Zenit

 

 

                 PRIHODI IZNOS
1 Pozicija na tabeli 94
2 Pobeda u ligi, Ligi sampiona,L.Evrope… 10,6
3 Neresena u ligi, Ligi sampiona, L.Evrope… 0,6
4 Najbolji strelac lige ( 5 000 000 ) 0
5 Najbolji asistent lige ( 5 000 000 ) 0
6 Najmanje primljenih golova u ligi ( 5m ) 0
7 Prodaja karti ( sva takmicenja ) 13
8 Pobeda u kupu 0,2
9 You Tube ( Tv prava za sva takmicenja ) 0
10 Fair-Play ( najmanje kartona 5 000 000 ) 0
118,4
                  RASHODI IZNOS
1 Plate 10% 31,607
2 Porez 5% 15,803
3 Crveni kartoni ( 1 000 000 ) 0
4 Zuti karton ( 500 000 ) 2
5 Kazne ( sve kazne dobijene u toku sezone)
49,41
POZICIJA / IME i PREZIME Cena na Transfermarket Link igrača sa Transfermarketa
GK / Andrey Lunev 7 https://www.transfermarkt.com/andrey-lunev/profil/spieler/112541
GK / Nikita Goylo 0,2 https://www.transfermarkt.com/nikita-goylo/profil/spieler/440135
GK / Mikhail Kerzhakov 0,65 https://www.transfermarkt.com/mikhail-kerzhakov/profil/spieler/27706
GK / Aleksandr Vasyutin 0,475 https://www.transfermarkt.com/aleksandr-vasyutin/profil/spieler/215213
GK / Nikolay Rybikov 0,15 https://www.transfermarkt.com/nikolay-rybikov/profil/spieler/451128
RB / Vyacheslav Karavaev 5,5 https://www.transfermarkt.com/vyacheslav-karavaev/profil/spieler/170620
RB / Igor Smolnikov 3,2 https://www.transfermarkt.com/igor-smolnikov/profil/spieler/46635
CB / Sergio Ramos 14,5 https://www.transfermarkt.com/sergio-ramos/profil/spieler/25557
CB / Danila Prokhin 0,35 https://www.transfermarkt.com/danila-prokhin/profil/spieler/486083
CB / Yordan Osorio 2 https://www.transfermarkt.com/yordan-osorio/profil/spieler/358165
CB / Emanuel Mammana 6 https://www.transfermarkt.com/emanuel-mammana/profil/spieler/275512
CB / Yaroslav Rakitskiy 8 https://www.transfermarkt.com/yaroslav-rakitskiy/profil/spieler/89222
LB / Yuri Zhirkov 0,325 https://www.transfermarkt.com/yuri-zhirkov/profil/spieler/16760
LB / Douglas Santos 11 https://www.transfermarkt.com/douglas-santos/profil/spieler/220793
DMF / Wilmar Barrios 16 https://www.transfermarkt.com/wilmar-barrios/profil/spieler/257668
DMF / Leon Musaev 0,525 https://www.transfermarkt.com/leon-musaev/profil/spieler/375668
DMF / Matías Kranevitter 2,2 https://www.transfermarkt.com/matias-kranevitter/profil/spieler/240900
CMF / Daler Kuzyaev 8 https://www.transfermarkt.com/daler-kuzyaev/profil/spieler/279570
CMF / Magomed Ozdoev 5,5 https://www.transfermarkt.com/magomed-ozdoev/profil/spieler/137206
CMF / Marco Verratti 60 https://www.transfermarkt.com/marco-verratti/profil/spieler/102558
LWF / Aleksey Sutormin 2,4 https://www.transfermarkt.com/aleksey-sutormin/profil/spieler/217033
LWF / Sebastián Driussi 13 https://www.transfermarkt.com/sebastian-driussi/profil/spieler/294853
AMF / Isco 40 https://www.transfermarkt.com/isco/profil/spieler/85288
RWF / Malcom 30,5 https://www.transfermarkt.com/malcom/profil/spieler/323704
CF / Artem Dzyuba 13 https://www.transfermarkt.com/artem-dzyuba/profil/spieler/48067
CF / Sardar Azmoun 14,5 https://www.transfermarkt.com/sardar-azmoun/profil/spieler/180337
CF / Gonzalo Higuaín 25,5 https://www.transfermarkt.com/gonzalo-higuain/profil/spieler/39153
CF / Dries Mertens 20 https://www.transfermarkt.com/dries-mertens/profil/spieler/56416
LMF / Oleg Shatov 4 https://www.transfermarkt.com/oleg-shatov/profil/spieler/59187
RMF / Robert Mak 1,6 https://www.transfermarkt.com/robert-mak/profil/spieler/92180
UKUPNA VREDNOST  316,075 316.075.000